fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тільки Диво

Сімейна казка “Тільки Диво” вийшла онлайн на Sweet.tv

1 355

Фільм “Тільки Диво” Олени Каретник, який з 19 грудня повернувся на великі екрани, відтепер доступний також для перегляду онлайн.

Як повідомляється на офіційній сторінці фільму у Facebook, з 19 грудня “Тільки Диво” режисерки та сценаристки Олени Каретник можна подивитись на сервісі Sweet.tv.

Події фільму розгортаються напередодні свята Святого Миколая. Це історія юнака Северина та його сестри Аніки, які задля порятунку хворого батька, долають низку випробувань та потрапляють у вир пригод. Під дією різдвяного дива головні герої не лише долають труднощі, а й знаходять справжнє кохання та будують міцну дружбу.

Дивіться зимове фентезі “Тільки Диво” онлайн на Sweet.tv за посиланням. Нижче дивіться кінотеатральний трейлер. Про те, як знімався фільм, дивіться у вackstage зі зйомок.

Режисер та сценарист: Олена Каретник. Художник-постановник: Влад Каретник, Максим Бутенко, Жанна Харькова. Оператор-постановник: Дмитро Санін. Художник по костюмах: Айна Ґассе. Художник із гриму: Джулія Мельнік. Звукорежисер:Олексій Мироненко. Композитор: Дмитро Коновалов. Продюсер:Олена Каретник, Леонід Гудков. Виробник: KAZKA Production. Головні ролі виконали Георгій Ярмоленко, Марія Тараненко та Анжеліка Савченко, Євген Ніщук, Петро Миронов, Сергій Озіряний.

Над стрічкою, прем’єра якої в Україні відбулася 19 грудня 2019 року, працювали понад шість сотень фахівців, серед яких — професійні фігуристи та більш ніж двісті акторів. Півтисячі казкових костюмів, триста з яких — ручної роботи, спеціально для фільму створила українська дизайнерка Айна Гассе. Над спецефектами до фільму працювала українсько-американська компанія Gloria FX.

Нагадаємо, наразі фільм, який вчить турбуватися про батьків та вірити в дива, можна подивитися у мережі кінотеатрів Multiplex.

Читайте також –

Фільм-мюзикл «Трубач» вийшов онлайн на Takflix