fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Трубач

Фільм-мюзикл «Трубач» вийшов онлайн на Takflix

767

Дитячий фільм-мюзикл «Трубач» режисера Анатолія Матешко – про талановитого юного музиканта – вийшов онлайн на Takflix з нагоди Дня Святого Миколая. Стрічка доступна у всіх країнах світу українською мовою.

Про це повідомляє прес-служба онлайн-кінотеатру Takflix.com. У фільмі 2014 року знялися відомі актори: Ірма Вітовська, Римма Зюбіна, Олексій Горбунов і Володимир Горянський. А також більше 300 дітей – учасників 10 музичних і танцювальних колективів.

«Трубач» – це фільм-мюзикл про юного музиканта Колю, який найбільше в житті мріє про дві речі: завоювати серце красуні Лізи й стати солістом оркестру. Перше місце в міському музичному конкурсі виконає відразу дві мрії, але через підступи конкурентів перемогти не так і просто. Тут усе як у дорослих – кохання, інтриги, заздрість, і добро, яке перемагає зло.

трубач

Переглянути фільм «Трубач» онлайн можна на Takflix за посиланням. Вартість перегляду – 60 грн. Дивіться офіційний трейлер на сторінці нижче.

Музику до стрічки написав учасник американського інтернаціонального панк-рок гурту «Gogol Bordello» – Сергій Рябцев. Переклад пісень українською виконав Сергій Ковальчук; автор iнструментальної музики – композитор В’ячеслав Назаров.

трубач

Фільм «Трубач» у цифрах:

  • Скільки всього дітей знялось у фільмі – близько 300;
  • Скільки листів нот було зіграно – приблизно 200 аркушів;
  • Загальна тривалість танцювальних номерів у фільмі – близько 20 хв;
  • Кількість танцювальних номерів у фільмі – 10;
  • Загальна тривалість всіх пісень – 43 хвилини при повній тривалості фільму 82 хвилини і 4 секунди;
  • Кількість різноманітних дитячих вокальних, інструментальних та хореографічних колективів – близько 10.

Режисер дитячої стрічки – Анатолій Матешко, сценарист – Леся Мак, оператор-постановник – Юрій Король, художник-постановник – Юрій Ларіонов. Продюсер – Ольга Журженко.

Фільм вийшов в український прокат 27 березня 2014 року на 70 екранах.

трубач

Читайте також

Фільм «Легенда Карпат» з Валерієм Харчишиним покажуть на UA: Перший