fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Українські фільми 2020 повертаються на великі екрани

1 413

Українські фільми «Тільки Диво», «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке», «Мої думки тихі», «Забуті» знову покажуть в кінотеатрах країни.

Ексклюзивні покази українських хітів, реліз яких відбувся у 2020 році, будуть проходити в кінотеатрах в повторному або ж продовженому прокаті. “Нове українське кіно” зробило добірку фільмів на які, дотримуючись усіх правил безпеки, можна сходити в кінотеатри з 19 грудняю та з 24 грудня до 6 січня.

Тільки Диво

Повторний показ: з 19 грудня у мережі кінотеатрів Multiplex

Події дебютної фентезійної стрічки режисерки та сценаристки Олени Каретник розгортаються напередодні свята Святого Миколая. Це історія юнака Северина та його сестри Аніки, які задля порятунку хворого батька, долають низку випробувань та потрапляють у вир пригод. Під дією різдвяного дива головні герої не лише долають труднощі, а й знаходять справжнє кохання та будують міцну дружбу.

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке

Повторний показ: з 24 грудня в кінотеатрах країни

Сімейний фільм режисера Михайла Кострова відправляє глядача у часи відважних козаків із Запорозької Січі. Їхні подвиги давно не дають спокою підступному Чорту, і він вирішує укласти парі зі Святим Петром. Якщо йому вдасться підкорити і утримати до Різдва найбільш хороброго козака Семена, він зможе знищити весь козацький рід. Але Семен так просто не здається, а чари Чорта на нього зовсім не діють.

Мої думки тихі

Повторний показ: з 24 грудня до 6 січня у кінотеатрі «Жовтень»

За сюжетом ліричної комедії режисера Антоніо Лукіча, звукорежисер і композитор Вадим, зазнавши безлічі невдач у роботі та особистому житті, отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити “незручну Україну” і вирушити до “привабливої Канади”. Подалі від проблем. Туди, де все таке ж високе, як і він сам, включаючи дівчат. Однак, виявляється, що все значно складніше, адже головним супутником у новій роботі буде людина, яка для цього аж ніяк не годиться, – мама Вадима.

Забуті

Повторний показ: з 24 грудня до 6 січня у кінотеатрі «Жовтень»

Драма режисерки Дарії Онищенко розповідає історію кохання тих, хто не забув, ким є насправді, і про кого не маємо права забути ми. Коли війна нищить все навколо: пізнавані пейзажі, знайомих людей, звичне життя — залишається стиснути кулаки і не дати зруйнувати себе. Ця боротьба об’єднала вчительку Ніну та сімнадцятирічного Андрія. Пристрасть, яка спалахнула між ними — чи не єдина зброя проти усього божевілля, що відбувається навколо. Події фільму — це не лише хроніки сьогодення, це актуальна спроба розібратися в тому, на що здатне кохання.

Нагадаємо, прокат фільмів «Атлантида» Валентина Васяновича, «Земля блакитна, ніби апельсин» Ірини Цілик, «Пофарбоване пташеня» Вацлава Марула, які ще йдуть в прокаті, буде продовжено для перегляду у кінотеатрі «Жовтень» з 24 грудня до 6 січня.

Читайте також –

Прем’єри грудня: українські фільми, на які слід чекати цього місяця