fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

саундтрек до фільму Віддана

“Човен”: в мережу виклали саундтрек до фільму “Віддана” з backstage зі зйомок

2 948

Саундтрек до фільму “Віддана” написав український музикант та композитор Євген Філатов (The Maneken). Відсьогодні треки, в тому числі “Човен” гурту “Один в каное” в аранжуванні Філатова, можна послухати онлайн.

“Для мене не є новим писати музику симфонічного характеру, працювати зі струнними оркестрами, але бути свідком і бачити плоди власної роботи в кінотеатрі – для мене вперше”, — розповів автор саундтреку Євген Філатов.

Для “Відданої” він обрав пріоритетним звучання роялю, челести та струнного оркестру, в чому йому допомогли Національна філармонія України, київська піаністка та композиторка Варвара Семенчук (Finanwen), колектив VP Orchestra, а також гурт “Один в каное”, яким Євген підготував аранжування для пісні “Човен”.

Прослухати пісню “Човен” гурту “Один в каное” та інший саундтрек до фільму “Віддана” можна онлайн нижче.

Нагадаємо, у грудні Тіна Кароль і Юлія Саніна з The Hardkiss випустили спільний кліп “Вільна”, який також увійшов до саундтреку фільму “Віддана”.

Історична стрічка фентезі “Віддана” режисерки Христини Сиволап вийшла в український прокат 16 січня 2020 року. Головні ролі в картині зіграли Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький та інші. В епізодах також знялись такі відомі актори, як Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталія Васько, Ірма Вітовська та інші.

Стрічка знята за романом Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. За сюжетом, події якого відбуваються у Станіславові (сучасний Івано-Франківськ) у 1868 році, доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, проте йому вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери…

Читайте також

Стрічка «Віддана» офіційно вийшла онлайн