fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Віддана онлайн

Стрічка «Віддана» офіційно вийшла онлайн

3 419

Від сьогодні фільм «Віддана» за романом Софії Андрухович стає доступним онлайн на Megogo.net, Sweet.tv та Oll.tv.

Історія стрічки починається в Станіславові у другій половині ХІХ століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Подивитись фільм “Віддана” онлайн можна за прямим посиланням на Megogo або ж на Oll.tv за цим посиланням.

Нагадаємо, всеукраїнська прем’єра Христини Сиволап відбулась 16 січня. Головні ролі в картині виконали Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталія Васько, Ірма Вітовська та інші.

Художниця з костюмів проєкту Леся Патока спеціально для стрічки розробила понад 150 костюмів і зібрала понад 300 образів періоду стику 19-го і 20-го століть, включно з повсякденними і святковими образами, формою жандармів, військових і медиків. До того ж було вироблено та знайдено багато оригінальних ювелірних прикрас, головних уборів, взуття та аксесуарів.

Саундтреками до фільму стали композиція “Човен” гурту “Один в каное” та дует Тіни Кароль та Юлії Саніної (солістка гурту “The Hardkiss”) “Вільна”.

Читайте також

12 фільмів з саундтреками від відомих українських музикантів у 2019 році (кліпи)