fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Анна Київська

Анна Київська: вийшла нова серія детективу «Таємниці великих українців» онлайн

1 373

Героїнею другої серії документально-історичного циклу «Таємниці великих українців» Акіма Галімова стала королева Франції Анна Ярославна. Дивіться онлайн про Анну Київську – жінку, яка кинула виклик французькому патріархальному суспільству.

Нова серія «Таємниці великих українців» від автора циклу історичних розслідувань «Україна. Повернення своєї історії», «Скарби Нації», «Таємний код віри», присвячена Анні Київській.

“Українка, яка десять століть тому була однією з найбільш впливових жінок Європи. – йдеться в описі другої серії. – У 1051 році король Франції Генріх І наказує своїй гвардії зустріти на кордоні з королівством повозку з жінкою, яка стане його дружиною. У Парижі на доньку Ярослава чекали наче на диво, бо саме вона мала врятувати королівську династію від вимирання. Чи змогла українка врятувати всю Францію?”.

Дивіться онлайн розслідування таємниць середньовічної Європи команди проєкту разом з відомим французьким істориком Філіппом Делормом на Youtube за посиланням або у нас на сторінці нижче.

Зйомки документального циклу «Таємниці великих українців» відбувалися в Україні, Франції, Італії, Румунії, Польщі, Австрії, Туреччині, Молдові, Угорщині. До історичних розслідувань було залучено півтори сотні українських та закордонних експертів.

Виробництвом займалася команда «1+1 Продакшн». Автор та продюсер – Акім Галімов, режисерка-постановниця – Дарія Саричева, шеф-редактор – Руслан Шаріпов, креативна продюсерка – Ольга Безноско, виконавчий продюсер – Володимир Андріюк, лінійний продюсер – Влад Золотарьов, режисерка  – Євгенія Шевчук, оператори-постановники – Олександр Вяхірєв та Антон Борзєнков.

Нагадаємо, цикл документальних фільмів Акіма Галімова «Таємниці великих українців» планують транслювати щонеділі о 18:00 на каналі «1+1». Кожна з восьми серій буде присвячена окремому героєві. Наразі вийшло 2 серії.

Читайте також

Вийшла перша серія проєкту «Таємниці великих українців» онлайн