fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

стефка онлайн

Стефка повернулася: в мережу виклали другий сезон популярного веб-серіалу

438

Всі серії другого сезону “Стефки” об’єднали в одне відео онлайн. Автори продовжують експериментувати зі стилістикою чорно-білого німого кіно.

“Другий сезон вийшов коротший, в ньому лише 5 епізодів, але всі вони пронизані наскрізною сюжетною лінією, чого не було у попередньому сезоні”, – розповіла порталу cinema виконавиця головної ролі Наталка Кобізька.

В кадрі її героїня вже не сама, на другому плані з’явилися персонажі, які розвивають сюжет і ставлять Стефку в нові незвичні ситуації. На щастя, персонаж Стефки залишився вірний собі, що лише підкреслює добре сформований характер, який вдалося втілити актрисі на екрані.

Власне, в новому сезоні вийшло менше гегів і легкої іронічності сюжетів, але більше уваги приділяється розкриттю характеру героїні, природи взаємин і, звісно, надзвичайно живописних пейзажів Полтавщини, де власне відбувалися зйомки.

Дивіться повний другий сезон “Стефки” на Youtube онлайн або у відео нижче.

Вже традиційно автори приділили увагу музичному дизайну. В плей-листі веб-серіалу можна почути “Сонату для фортепіано 21” Л. В. Бетховена, «Слов’янські танці» Антоніна Дворжака, “Контрасти” Бели Бартока, румунська мелодія “Соловей” в обробці І. Кауфмана, А. Рівчука, “Фантазію експромт” Фредеріка Шопена.

Читайте рецензію на серіал “Щастя і розпач Стефки: трагікомедія у стилі ретро” від “Культурно”

Ролі в серіалі також виконали Богдан Марченко, Микола Маранчак, Рустам Гімадієв, Мирослав Каламбет та інші. Авторка ідеї та режисерка – Юлія Кобізька. Оператори – Рустам Гімадієв, Андрій Самарець. Монтаж, звуковий дизайн – Рустам Гімадієв.

стефка

Оскільки в другому сезоні традиційні геги і доля шаленства в характері героїні були здебільшого відсутні, автори наостанок випустили бонусну серію, зняту в стилі першого сезону.

Чи буде продовження веб-серіалу, поки невідомо. Переглянути весь перший сезон можна на Youtube за посиланням.

Читайте також

Наталка Кобізька, актриса: Стефка вчить бути собою і дозволяти багато емоцій