fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Хвороба кохання

“F63.9 Хвороба кохання”: фільм Дмитра Томашпольського та Олени Дем’яненко виклали в мережу

628

До Дня закоханих вийшла онлайн лірична комедія Дмитра Томашпольського та Олени Дем’яненко “F63.9 Хвороба кохання” 2013 року – про кохання лікарки-венеролога та космонавта, а також про секретний урядовий експеримент космічного масштабу.

Події стрічки відбуваються в Україні, можна припустити, що у найближчому майбутньому. Українські вчені вирішили шокувати весь світ, відправивши двох українців-космонавтів на орбіту, і провести дослідження впливу відсутності гравітації на секс.

Картина отримала свою назву в процесі зйомок, коли автори дізналися, що Всесвітня організація охорони здоров’я включила кохання до переліку психічних відхилень під кодом F63.9 поряд із алкоголізмом, клептоманією і токсикоманією.

Чи помилились ВООЗ та творці фільму? Дивіться безкоштовно на Youtube Держкіно та вирішуйте 😉

“F63.9 Хвороба кохання” є досить несподіваним зразком романтичної комедії: в ньому різко та зухвало доводяться до абсурду та вивертаються навиворіт звичні штампи історій про нещасних закоханих, у чиї стосунки втручається то третій зайвий, то урядова змова.

У ролях: Ніна Сель, Олексій Зубков, Володимир Абазопуло, Олександр Ігнатуша, Лариса Кадочникова, Світлана Крючкова, Наталія Шаміна, Олександр Баргман, Анастасія Матешко, Олег Осина.

Дивіться трейлер фільму “F63.9 Хвороба кохання”: відео

Режисером та автором сценарію стрічки є Дмитро Томашпольський, співрежисером виступила Олена Дем’яненко. Продюсери – Андрій Азархін, Дмитро Томашпольський, Олена Дем’яненко та Наталія Клісенко. Загальний бюджет фільму склав 12,3 млн грн, з яких 50% є державною фінансовою підтримкою.

Картина спільного виробництва України та Франції була створена кінокомпанією “Гагарін Медіа” у 2013 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Фільм вийшов в обмежений прокат в Україні 30 жовтня 2014 року.

Хвороба кохання

Читайте також

Від «Черкас» до «Атлантиди»: де дивитись онлайн українське кіно 2020 року