fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кокуш. U.Сrane

Фільм “Кокуш. U.Сrane” про легендарного українського винахідника виклали онлайн

653

Дивіться документальний фільм “Кокуш. U.Сrane” (Одержимість) – про дворазового володаря “Оскара” Анатолія Кокуша, на техніку якого знімалися «Форсаж», «Титанік», «Місія нездійсненна-3» та інші – онлайн на Youtube.

Повнометражний документальний фільм режисерів Світлани Соколенко та Андрія Зажарського, створений у 2018 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно, доступний для перегляду онлайн на Youtube, повідомляється на сайті агенства.

Анатолій Кокуш — легендарна людина в українському кінематографі. За допомогою техніки, винайденої та сконструйованої особисто Кокушем і на його студії “Фільмотехнік”, знято безліч фільмів («Мамай», фільми Кіри Муратової, «Форсаж», «Титанік», «Війна світів», «9-та рота», «Бетмен», «Схід− Захід», «Код да Вінчі», «Місія нездійсненна-3», «Люди Х», «Містер і місіс Смітт», «Гаррі Поттер» та ін), рекламних відео, концертів, шоу та спортивних змагань по всьому світу.

Його знамениті крани та системи стабілізації для кінокамер користуються величезним попитом у Голлівуді, а сам Анатолій Кокуш має дві нагороди Американської кіноакадемії за науково-технічні досягнення (так званий “Технічний Оскар”).

Дивіться офіційний трейлер документального фільму “Кокуш. U.Сrane” (Одержимість): відео

Дивіться повний документальний фільм “Кокуш. U.Сrane” (Одержимість) онлайн на Youtube-каналі за посиланням або у нас на сторінці нижче.

Режисери фільму – Світлана Соколенко та Андрій Зажарський. Автори сценарію – Олексій Уманський та Андрій Євстратенко. Звукорежисер – Андрій Нідзельський. Режисер монтажу – Артем Сухарєв. Оператор – Євген Троценко. Продюсер – Андрій Зажарський. Виробник – “70 ММ”.

Директор картини Аліна Копйова про стрічку “Кокуш. U.Сrane”: “Цей фільм має довести глядачу, що цілеспрямованість та наполеглевість сприяє досягненню будь-яких творчих цілей та світовому визнанню. Фільм переслідує ідею довести українському глядачеві, що наша країна багата на таланти. Це історія українського кінематографа, яка надихає та надає приклад для молодих кінематографістів розвиватися та інтегруватися у світову спільноту”.

Нагадаємо, проект цього фільму з робочою назвою “Одержимість” став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет фільму – 2 млн 316 тис. 113 грн. (100% державної фінансової підтримки).

Кокуш. U.Сrane_____

Анатолій Якимович Кокуш — український інженер у галузі кінотехніки (операторської техніки для кіно й телебачення), фундатор і керівник фірми «Фільмотехнік». Двічі лауреат інженерно-технічної нагороди (Scientific and Technical Academy Award) американської кіноакадемії Оскар (2006 р.) за  гіростабілізований операторський кран «Авторобот», який в Голівуді охрестили «Russiane arme» («Російська рука») і «U-crane»; за створення операторських кранів серії «Каскад» та за операторські стабілізовані системи «Flight Head».

Читайте також –

Режисер «Пульсу» відзніме фільм про винахідника Ігоря Сікорського