fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

пульс Сергія Чеботаренко 

Фільм «Пульс» Сергія Чеботаренка отримав дві нагороди на кінофестивалі в США

441

Спортивна драма «Пульс» режисера Сергія Чеботаренка перемогла у двох головних номінаціях на кінофестивалі Flathead Lake International Cinemafest в Полсоні (США) – «найкращий фільм» та «найкращий режисер».

Про це повідомляють виробники стрічки. Всього на американському кінофестивалі, який відбувся 29–31 січня, картина була представлена одразу у чотирьох категоріях, серед яких також «найкраща акторка» (Наталія Бабенко) та «найкращий актор» (Станіслав Боклан). 29 січня на FLIC відбулася й Міжнародна прем’єра картини, де фільм відкривав конкурсну програму фестивалю.

За темою: Світова прем’єра: українська спортивна драма «Пульс» відкриє кінофестиваль у США

пульс Сергія Чеботаренко 

Сюжет спортивної картини заснований на реальній історії української легкоатлетки, заслуженого майстера спорту України, паралімпійської чемпіонки 2008 року, п’ятиразового срібного та бронзового призера ігор 2012 та 2016 років – Оксани Ботурчук. Юна спортсменка живе в маленькому містечку і мріє потрапити на Олімпіаду.

Її спортивна кар’єра тільки починається, але тут втручається випадок – в результаті автомобільної аварії дівчина отримує важкі травми і практично позбавляється зору. Здається, тепер у неї немає шансів не тільки на кар’єру в спорті, а й на нормальне життя. Але Оксана не здається: крок за кроком, за підтримки рідних, друзів і тренера вона рухається до своєї мрії, долає перешкоди, щоб перемогти на Паралімпійських іграх.

Ролі у фільмі виконали: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

За темою: Як знімали «Пульс». Динамічний бекстейдж спортивної драми

Оператор стрічки – Юрій Король, автори сценарію – Ярослав Войцешек, Максим Черныш, художник-постановник – Марія Островська, композитор – Євген Філатов, художник з костюмів – Руслан Хвастов, художник із гриму – Алла Леонова, продюсер – Єгор Олесов.

Нагадаємо, що прем’єра фільму «Пульс» Сергія Чеботаренко в Україні була запланована на 19 березня 2020 року, проте через пандемію COVID-19 її перенесено на весну 2021 року.

Читайте також

Фільм «Цензорка» нагороджено на кінофестивалі в Трієсті