fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Я, Ніна

«Я, Ніна»: стартували зйомки драматичного фільму

468

Тривають зйомки повнометражної драми «Я, Ніна», в якій головні ролі зіграють телеведуча Яніна Соколова та вокаліст гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин. Представлено перші фото з-за лаштунків зйомок.

30 січня 2021 року стартували зйомки повнометражного художнього фільму «Я, Ніна», заснованого на реальних подіях з життя відомої журналістки та телеведучої Яніни Соколової та інших онкопацієнтів, які стали прототипами головних героїв картини.

Цією подією поділилася творча команда у себе на сторінці у Facebook. Стрічка складатиметься з двох частин: художньої, де поєднано декілька драматичних історій, та документальної. Як повідомляється, зйомки художньої частини триватимуть до 31 березня 2021 включно. Команда проєкту представила кадри перших двох знімальних днів.

Дивіться залаштунки зйомок фільму «Я, Ніна»: фотозвітів Анастасії Рожинської

Я, Ніна

Фото Facebook @yaninafilm / Фотографиня Анастасія Рожинська

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Я, Ніна

Зніматиме фільм сценаристка та режисерка Марися Нікітюк, відома за проектами “Коли падають дерева”, сценарій якого став переможцем 10 сесії ScripTeast Award Каннського кінофестивалю 2016 року та “Додому” Нарімана Алієва, який було висунуто на Оскар від України.

Впродовж року сценаристка та режисерка фільму Марися Нікітюк збирала та обробляла десятки інтерв’ю онкопацієнтів та їх родичів, онкопсихологів та лікарів: у стрічці будуть грати шість головних героїв, кожен з яких має один, а подекуди й два прототипи.

Я, Ніна

Фільм покликаний розповісти суспільству про те, що рак – це не вирок і варто жити попри все. Основна задача фільму — надихнути людей на розуміння, що кожен день життя варто проживати як останній, сповнений надії.

За сюжетом стрічки, молода успішна журналістка Ніна дізнається, що хвора на рак. Їй роблять операцію з видалення внутрішніх жіночих органів. Ніна намагається утримати статус-кво на роботі та вдома, але хвороба змушує змінюватись. Закоханість, виснажливі медичні процедури та інший ритм життя допомагають Ніні знайти глибший контакт із собою.

Головні ролі в фільмі зіграють телеведуча Яніна Соколова, українська акторка театру і кіно Валерія Ходос та вокаліст гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин.

За темою: Яніна Соколова, “Я, Ніна”: Фільм – це найкраща інвестиція у розв’язанні ментальної проблеми ставлення до раку

Ідея: Яніна Соколова. Сценаристка та режисерка: Марися Нікітюк. Генеральна продюсерка: Олеся Корженевська. Креативна продюсерка: Олеся Корженевська. Виконавчі продюсерки: Олеся Корженевська, Світлана Яцинич. Режисер монтажу: Іван Банніков. Другий режисер: Валерій Крижановський. Режисерка з планування: Катерина Стебновська. Оператор-постановник: Сергій Михальчук. Художниця-постановниця: Марія Шуб. Художник по костюмах: Костянтин Кравець. Художниця по гриму: Ольга Ахтарнія. Кастинг директорка: Алла Самойленко. Директор картини: Андрій Сичов. Оператори Backstage: Володимир Чеппель, Євген Хорольський. Локейшн менеджер: Геннадій Розгон. Виробництво: DREAM HUNTERS PRODUCTION ТОВ «Яніна Соколова Продакшн».

23 грудня 2019 року Держкіно уклало з ТОВ «Яніна Соколова Продакшн» договір про надання державної підтримки на виробництво фільму “Я, Ніна” розміром 11,7 млн. грн. (70 % загальної вартості виробництва фільму).

Нагадаємо, влітку 2020 року стало відомо, що замість режисера Володимира Харченка-Куликовського, який з самого початку працював над концепцією повнометражної драми «Я, Ніна», заснованої на реальних подіях з життя відомої журналістки та телеведучої Яніни Соколової, стрічку зніматиме Марися Нікітюк.

Підтримати створення фільму «Я, Ніна» можна за посиланням.

Читайте також –

Режисеркою фільму “Я, Ніна” стане Марися Нікітюк