fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скажене весілля 3

«Скажене весілля 3»: вийшов офіційний трейлер комедії

881

Презентовано перший офіційний трейлер комедії «Скажене весілля 3» – про чергові весільні клопоти родини Середюків – прем’єра якого очікується в кінотеатрах 25 лютого.

Творці фільму представили перший офіційний трейлер фінальної частини відомої франшизи «Скажене весілля 3». “Весь табір кликати?!” – саме так звучить новий слоган скаженого триквелу, в якому має відбутися весілля між донькою циганського барона Радою та молодшим Середюком.

За сюжетом, промайнуло чотири роки після останнього скаженого весілля старшої доньки, і ось стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Традиційно для дітей Василя для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків.

Головні ролі наречених виконали молоді українські актори Катерина Файн та В’ячеслав Хостікоєв. Роль батька нареченої виконав Ігор Крикунов – керівник циганського театру “Романс”, актори якого зіграли в фільмі справжній циганський табір.

Також у фільмі грають: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян. До зіркового складу «Скаженого весілля 3» Юрія Горбунова, Потапа (Олексія Потапенко), Позитива (Олексія Завгороднього), Петра Бампера, Олега Винника приєдналися Надія Мейхер, Анна Трінчер та Валерія Товстолес.

За темою: Надія Мейхер, «Танці з зірками» та «Захар Беркут»: 10 несподіваних фактів про «Скажене Весілля 3»

Сценарій третьої частини #НайкращоїКомедіїРоку написали Микола Куцик та Олексій Приходько, які були сценаристами і попередніх двох фільмів франшизи.

Композиторами комедії «Скажене весілля 3» виступили Олексій Потапенко (Потап), Володимир Кагарлик та Дмитро Степанов. Вже традиційно для франшизи співає Олег Винник, цього разу у супроводі циганського театру “Романс”. Продюсерами фільму виступили Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, Ірина Горова та Олексій Потапенко.

Третя частина франшизи була вироблена компаніями FILM.UA та Prototype Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно і стане 14-м кінотеатральним релізом FILM.UA Group за весь час її діяльності. Дистрибуцією фільму «Скажене Весілля 3» на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

Зйомки комедії були розпочаті в серпні 2020 року та тривали два місяці в Києві та передмісті. Протягом цього періоду було відзнято 30 годин матеріалів на камеру, а також велику кількість кадрів з дрону, з яких лише 90 хвилин потрапить на кінотеатральні екрани.

Нагадаємо, у третій частині скаженої трилогії режисерське крісло зайняв Любомир Левицький («Штольня», «Тіні незабутих предків» та «#SelfieParty»).

Читайте також

Комедія «Скажене весілля 3» вийде в кінотеатральний прокат 25 лютого