fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Сергій Жадан представить фільм “Дике поле” у харківському кіноклубі

401

4 лютого в рамках “Кіновечору ім. Довженко” – харківського кіноклубу, який щочетверга влаштовує покази та обговорення світового кінематографу – відбудеться зустріч з письменником Сергієм Жаданом та перегляд вітчизняного фільму “Дике поле” за його романом “Ворошиловград”.

Фільм розповідає про 33-річного Германа, який змушений повернутися у своє рідне містечко Старобільськ на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес – стару бензоколонку. Разом із нею – друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле?

Кінопоказ відбудеться о 18:00 у харківському Центрі культури і мистецтв за адресою вул. Пушкінська, 62. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Після перегляду глядачі зможуть обговорити фільм і книгу “Ворошиловград”, що лежить в його основі, із автором. До Сергія Жадана приєднаються  виконавець однієї з ролей – музикант Олег Каданов, а також актор, артист Харківського театру ляльок Михайло Озеров.

Організатором заходу виступає Харківський обласний організаційно-методичний Центр культури і мистецтва. “Нове українське кіно” – медіа-партнер показу.

ВХІД ВІЛЬНИЙ, за попередньою реєстрацією.

Читайте також

Молодість 2021: ювілейний 50-й кінофестиваль відбудеться в травні