fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ОМКФ

ОМКФ 2021: 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться 14-21 серпня в офлайн-форматі

493

Деталі про цьогорічну програму та старт прийому заявок на участь фільмів у 12-му ОМКФ будуть оголошені найближчим часом.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомила прес-служба ОМКФ. “Кожен Одеський міжнародний кінофестиваль — по-своєму особливий. Минулого року через очевидні обставини ми успішно експериментували з онлайн-форматом і вже тоді розуміли, що загалом фестиваль потребує докорінних змін. Тож цей рік ми почали з розробки цілком нової стратегії розвитку Одеського міжнародного кінофестивалю”, — говорить президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко.

Окрім дат проведення кінофестивалю в Одесі, також стало відомо, що ОМКФ змінив керівний склад команди. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по 2020 рік була директоркою зі стратегічного розвитку фестивалю. Анна Мачух також є виконавчою директоркою Української кіноакадемії та співзасновницею онлайн-платформи для аудіовізуального сектору DzygaMDB.

Операційною директоркою ОМКФ відтепер є Катерина Звєздіна. На кінофестивалі вона працює з 2016-року, до 2018-го була PR-директоркою ОМКФ, а у 2018-2020 — директоркою Кіноринку.

Директором зі стратегічного розвитку Одеського міжнародного кінофестивалю став Олександр Холоденко, який із 2011 року працює в складі дирекції ОМКФ.

На фестивалі також буде створено незалежну відбіркову комісію, яку очолить Алік Шпилюк. До 2014 року він був програмним директором ОМКФ, із 2015 року є програмним консультантом фестивалю. Також Алік Шпилюк є арт-директором Української кіноакадемії.

PR-директоркою фестивалю залишається Тетяна Власова, яка обіймає цю посаду з 2018 року.

команда ОМКФ

Оновлена команда кінофестивалю, фото Facebook

“Минулий рік переконав усіх в тому, що потрібно шукати нові форми та формати існування, швидко підлаштовуючись під обставини. Попри те, що онлайн-формат, у якому відбувся 11-й кінофестиваль, був дуже цікавим досвідом для усіх нас, глядачам все ж не вистачає фестивальної атмосфери. Тож цьогоріч Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться офлайн, але у зміненому форматі та з новою командою для оптимізації усіх організаційних та підготовчих моментів”, — зазначає виконавча директорка ОМКФ Анна Мачух.

Нагадаємо, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль в 2020 році проходив в онлайн-форматі з 25 вересня до 3 жовтня під девізом «Пусти кіно додому». Головну нагороду 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю Ґран-прі отримала американська інді-комедія “Вечеря в Америці” (реж. Адам Ремейер). А “Приз глядацьких симпатій” у Національній конкурсній програмі вручили стрічці “Віктор_Робот” (реж. Анатолій Лавренишин).

Читайте також –

Усі переможці 11-го Одеського кінофестивалю. “Атлантида” – найкращий фільм міжнародного конкурсу