fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Молодість 2021

Молодість 2021: ювілейний 50-й кінофестиваль відбудеться в травні

475

Київський Міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив дати ювілейного сезону. 50-й кінофестиваль відбудеться із 29 травня по 6 червня 2021 року.

Як повідомляє прес-служба кінофестивалю, «Молодість» 2021 розширить межі дебютного кіно, представленого у конкурсній програмі, започатковуючи нову конкурсну секцію документального кіно.

В наступному сезоні буде визначено таких переможців у Міжнародній програмі:

  • Ґран-прі за найкращий фільм із призом у $10 000 та статуетка «Скіфський олень»
  • найкращий фільм у кожній категорії міжнародної програми із призом у $2 000 та статуетка «Скіфський олень»
  • найкращий фільм Національної конкурсної програми короткометражних фільмів (50 000 грн та статуетка «Скіфський олень»).
  • переможці програм «Molodist Teen Screen», «Sunny Bunny» та нової програми документального дебютного кіно (призовий фонд у розмірі $2 000)

На сайті фестивалю розпочато прийом заявок до участі у міжнародному конкурсі за всіма категоріями. Термін подачі фільмів: 26 жовтня 2020 року – 1 березня 2021 року. Подати фільм можна за посиланням. Терміни подачі до участі у Національному конкурсі буде оголошено додатково.

Молодість 2021

Заснований у 1970 році, кінофестиваль «Молодість» – єдиний міжнародний кінофестиваль в Україні з акредитацією міжнародної асоціації кінопродюсерів FIAPF, та одна із найбільших кіноподій у Східній Європі.

У 2020 році «Молодість» стала єдиною кіноподією в Україні, що відбулася в гібридному форматі, представивши добірку з 264 фільмів не лише в онлайні, але і в кінотеатрах.

Читайте також

Український фільм “Нижній горизонт” отримав спеціальну відзнаку на кінофестивалі “Молодість”