fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Надія Мейхер, «Танці з зірками» та «Захар Беркут»: 10 несподіваних фактів про «Скажене Весілля 3»

700

Завершилися зйомки комедійної стрічки «Скажене весілля 3» Любомира Левицького. Про те, які нові зіркові обличчя з’являться в продовженні «скаженої трилогії» та як комедія пов’язана з проектом «Танці з зірками» і фільмом «Захар Беркут», читайте в 10-ти несподіваних фактах від творців стрічки.

Зйомки «Скаженого весілля 3» тривали два місяці в Києві та передмісті. Протягом цього періоду було відзнято 30 годин матеріалів на камеру, а також велику кількість кадрів з дрону, з яких лише 90 хвилин потрапить на кінотеатральні екрани. За словами творців, вони оберуть найцікавіше та найяскравіше для майбутніх глядачів. А тим часом творча группа кінопроєкту розкриває 10 несподіваних фактів про продовження комедійної франшизи.

🎬 Одна з фішок «трилогії» – зіркові обличчя в кадрі. Цього разу до вибухового касту додалися популярні українські артистки: у ролі матінки-настоятельки Грушівського монастиря, що завітає до парафії отця Євлампія, знялася колишня солістка гурту «ВІА Гра», незрівнянна Надія Мейхер. Суперфіналістка восьмого сезону «Голос країни», акторка серіалу «Школа» Анна Трінчер, та учасниця «Жіночого Кварталу» Валерія Товстолес також зіграли в комедії.

весілля 3

🎬 Ще одна традиція франшизи «Скажене весілля» – запальні треки, що з кіноекранів перебираються до застіль та родинних свят українців. Уже зараз у муз лабораторії фільму триває робота над новим суперхітом. У головних ролях: Потап – композитор, автор слів та музики, саундпродюсер, та Олег Винник – співвиконавець. З ким він співатиме в тріквелі – поки що тримається в секреті. Але відомо, що участь Олега в третій частині комедії значно зросла в порівнянні з попередніми фільмами.

весілля 3

🎬 Арам Арзуманян, який грає в комедії невгамовного Ашота, спромігся поєднати зйомки в «Скаженому весіллі 3» з великою кількістю тренувань для проєкту «Танці з зірками». Свій перший танець – динамічний ф’южн – Арам виконав під «Найкращий день» Потапа та Олега Винника. Пісня є офіційним саундтреком «Скаженого весілля».

весілля 3

🎬 Окрім Арама, в «Танцях» сяють й інші зірки комедії «Скажене весілля». В проєкті також взяли участь Надія Мейхер, Олег Винник та Позитив, який в стрічці грає хориста Кіндрата, а також відповідає за саундтрек комедії на пару з Потапом.

весілля 3

🎬 Юрій Горбунов, продюсер фільму та виконавець ролі яблунiвського тамади Назарія Запухляка, є незмінним ведучим проєкту «Танці з зірками». А Назар Задніпровський та Джиммі Воха-Воха, які в комедії виконали ролі Василя Середюка та Франсуа, з’явилися в невеличкому інтро перед виступом Арама. У цьому відео вони фантазують на тему, якою могла б бути четверта частина «Скаженого весілля».

весілля 3

🎬 «Світське життя», «Життя відомих людей», ТСН на телеканалі 1+1, «Люди кіно» на 4 каналі, інтерв’ю на Oboz TV – Джиммі Воха-Воха поступово захоплює український медіапростір. А тим часом його українська мова поліпшується. «Джиммі, може, час уже стати українським громадянином не лише в кіно?» – запитує в актора творча група стрічки.

🎬 У всіх трьох частинах комедії неабияку роль у розвитку подій грає молодший із клану Середюків – Захар. У третьому фільмі Захар стане центральним персонажем, проте Святослав Жмурко, що виконував його роль у попередніх частинах, у «Скаженому весіллі 3» не з’явиться. А все тому, що від подій останнього фільму «пройшло чотири роки», Захар виріс, і тому в тріквелі його грає інший актор. У третій частині молодшого Середюка зіграє В’ячеслав Хостікоєв – син суперзірок української сцени Анатолія Хостікоєва та Наталії Сумської.

До того ж напередодні зйомок комедії режисер заборонив худнути В’ячеславу Хостікоєву, тому що трошки зайвої ваги робить головного героя більш схожим на свого героя з попередніх частин.

🎬 У третій частині фільму на глядача чекає велике ромське весілля. Роль нареченої молодшого Середюка виконала дебютантка великого екрана, юна актриса Катерина Файн.

🎬 Родичів дівчини зіграли актори циганського театру «Романс». Відтак роль батька нареченої, циганського барона виконав керівник театру, Народний артист України Ігор Крикунов. Також у фільмі зіграв популярний виконавець ромського походження, Заслужений артист України Петро Чорний. До того ж вони стали консультантами проєкту, аби зберегти автентичність усіх ромських традицій і обрядів. Весільну сукню художниця з костюмів Анна Образцова створювала, консультуючись саме з Ігорем Крикуновим. Також глядачі побачать справжню циганську бричку.

🎬 За початковим задумом творців, які створили «світ сім’ї Середюків», усі троє дітей Василя своє ім’я отримали на честь персонажів видатних українських творів: головна героїня першої частини Катруся на честь «Катерини» Тараса Шевченка, наречена сіквелу Наталка – це «Наталка Полтавка» Івана Котляревського, а молодший Захар – «Захар Беркут» Івана Франка.

🎬 Символічний збіг та посвята українській літературі також відбулася на майданчику «Скаженого весілля 3»: кульмінація стрічки – весілля головних героїв – була знята в тому ж полі, де раніше проходили зйомки фільму «Захар Беркут». Там, навіть, лишилися деякі частини легендарних декорацій. Ось так творці «закільцювали» нову українську кіноісторію.

Синопсис

Промайнуло чотири роки після останнього Скаженого весілля, і ось стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Традиційно для дітей Василя, для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків. Нас знову чекає Скажене весілля!

Світ «Скаженого весілля 3», як і двох перших частин, зростатиме завдяки зусиллям FILM.UA Group та Prototype Production, співпродюсерами знову виступили Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, засновники MOZGI Entertainment Ірина Горова та Олексій Потапенко (Потап), а саундпродюсерами – Потап і Позитив.

Реліз стрічки запланований на 2021 рік.

Читайте також

«Вигадливий та аванґардний»: головне з рецензій на фільм «Сторонній»