fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скажене весілля 3

Комедія «Скажене весілля 3» вийде в кінотеатральний прокат 25 лютого

453

“Весь табір кликати?!” – саме так звучить новий слоган скаженого триквелу, в якому має відбутися весілля між донькою циганського барона Радою та молодшим Середюком. Офіційний трейлер фільму «Скажене весілля 3» можна очікувати вже 1 лютого.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомила компанії Кіноманія – дистрибутор фільму. “Український глядач зачекався на добрі, скажено веселі і такі “наші” історії, якими є весільні пригоди сімейства Середюків. Тому й вирішили довго не чекати та виходити в найближчий час, а саме напередодні весни. І наш фільм – це найкращі ліки для виведення з нудьги та подолання будь-яких наслідків карантину”, – розповідає продюсер фільму Юрій Горбунов.

За сюжетом промайнуло чотири роки після останнього скаженого весілля старшої доньки, і ось стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Традиційно для дітей Василя для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків.

Зйомки “Скаженого весілля 3” були розпочаті в серпні 2020 року, а режисерське крісло зайняв Любомир Левицький («Штольня», «Тіні незабутих предків» та «#SelfieParty»). Головні ролі наречених виконали молоді українські актори Катерина Файн та В’ячеслав Хостікоєв. Також до своїх ролей повернулися всі попередні актори.

Також у фільмі з’явиться популярний виконавець ромського походження, Заслужений артист України Петро Чорний, який став консультантом проєкту.

скажене

Сценарій третьої частини #НайкращоїКомедіїРоку написали Микола Куцик та Олексій Приходько, які були сценаристами і попередніх двох фільмів франшизи.

Третя частина франшизи була вироблена компаніями FILM.UA та Prototype Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно і стане 14-м кінотеатральним релізом FILM.UA Group за весь час її діяльності. Дистрибуцією фільму «Скажене Весілля 3» на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

«Скажене Весілля 3» – перший фільм, який ми випускаємо у рамках співпраці з FILM.UA. Ми дуже раді разом працювати над релізом найуспішнішої та вже культової української комедійної франшизи. Ми впевнені, що фільм стане не лише чудовою розвагою для усіх прихильників цієї історії, але й покаже високі результати у прокаті”, – ділиться очікуваннями Робін Ґрбіч, акціонер компанії «Кіноманія».

Також презентований постер заключної частини скаженої франшизи.

скажене весілля 3

Перша частина франшизи “Скажене весілля” вийшла в український кінотеатральний прокат 4 жовтня 2018 року і встановила два національних рекорди: касових зборів серед усіх вітчизняних фільмів і кількості глядачів кіно українського виробництва. Загальні касові збори склали 54 910 768 грн, а стрічку переглянуло 657 598 глядачів. Крім того, комедія стала найрейтинговішим фільмом на ТБ із 2009 року за всіма основними авдиторіями.

25 грудня 2019 року вийшло “Скажене весілля 2”, ставши найкасовішим українським фільмом 2020 року. За період прокату в Україні комедія зібрала 41 304 367 грн, кількість глядачів склала 445 163. Прем’єрний телевізійний показ «Скаженого Весілля 2» став найрейтинговішою програмою на телеканалі «1+1» за 2020-й рік та очолив топ рейтингу художніх фільмів на всьому українському ТБ за 2020-й рік.

Читайте також

«Скажене весілля 2» онлайн: фільм офіційно виклали у відкритий доступ