fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Monatik

Monatik анонсував вихід біографічного фільму “Людина, що вічно танцює”

470

Український співак Дмитро Монатік, відомий за псевдонімом Monatik, покаже історію свого творчого шляху довжиною в 10 років.

На офіційній сторінці Monatik в Instagram артист проанонсував вихід документального фільму “Людина, що вічно танцює”. Такий подарунок співак підніс своїм шанувальникам з нагоди річниці стадіонного шоу “LOVE IT ритм”, яке відбулося 1 червня 2019 року. Тоді шоу артиста на центральній концертній арені країни НСК “Олімпійський” відвідало понад 60 000 осіб з усіх куточків України та різних країн світу.

У тизері документальної стрічки вперше показана мама і бабуся Дмитра, яка зачитує дитячі листи артиста собі дорослому. Заради фільму Монатік, який ніколи раніше не показував свою сім’ю і кадри з особистого архіву, зважився поділитися історією, феєричною сходинкою якої стало шоу на НСК “Олімпійський”.

Дивіться тизер фільму “Людина, що вічно танцює” про Monatik:

Зйомки документальної картини проходять вже більше року. Режисером фільму-біографії виступає Артем Григорян, який фіксує основні бекстейдж-історії команди артиста з 2015 року.

Як звернув увагу Слух, у тизері є натяк на участь у фільмі репера Сєрьоги. Свого часу він був членом журі шоу “X-Фактор”, участь в якому брав Дмитро Монатік, і дав тому вирок: “Я уверен, что блистать ты не будешь”.

Нагадаємо, над створенням Stadium Show MONATIK “LOVE IT ритм” працювала величезна команда людей: понад 100 компаній-підрядників, 3 групи стилю дизайнерів за образами, 12 українських танцюристів. Було використано понад 1000 світлових приладів, прописано понад 1200 світлових програм, сотні кіловат звуку — одні з рекордних для українського шоу. Сцена на шоу співака була висотою з 9-поверховий будинок, а на 136 одиниць одягу балету було використано понад півмільйона кристалів.

Читайте також

“Мавка-Русалка” Dakh Daughters з фільму “Гуцулка Ксеня” визнана як кращий саундтрек року (слухати онлайн)