fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Передчуття

880

ПередчуттяЖанр: Драма

Виробник: Гарнет Інтернешнл Медіа Груп, Taura, Wandal Production

Актори: Станіслав Боклан, Лариса Руснак, Ірина Бенюк, Ксенія Ніколаєва, Олександр Токарчук, Євгенія Муц, Сергій Пащенко, Євгеній Євсюков, Юрій Євсюков

Режисери монтажу: Елеонора Суммовська

Художники-постановники: Павло Ярмусевич

Художники по костюмах: Ірина Горшкова

Режисер: В’ячеслав Криштофович

Звукорежисер: Сергій Прокопенко

Композитор: Володимир Гронський

Сценарист: Анатолій Крим

Художник із гриму: Олена Богомольникова

Оператор-постановник: Валерій Анисімов

Продюсер: Андрій Єрмак

Виконавчий продюсер: Дмитро Кожема

Прем’єра: 8 жовтня 2020

Бюджет: ₴ 27 155 500

Повільне життя провінційного приморського містечка N раптом порушує локальний скандал, який розгортається навколо чоловіка, що пішов з життя. Місце його поховання знає лише дружина та друг, але вони категорично відмовляються повідомити про це іншим. Набагато важливішими є процеси, що вирують в душах головних героїв – чоловіка, що пішов з життя, двох його жінок, сина та близького друга померлого, його доньки, судді та його дружини. Кожен з них шукає відповіді на власні головні питання, проте шукає їх зовні, в соціумі, в інших. А тому – не знаходить. Відчуття тривоги та неспокою розлите просто неба. Щось має статися… Між тим, на рейді з’являються військові кораблі. Два, три, чотири… Одного ранку вони розгортають дула своїх гармат в сторону міста. Передчуття тривоги приймає реальних обрисів загрози.

Цікаві факти:

  • Українська прем’єра фільму відбулася 27 серпня 2020 року в рамках програми “Українські прем’єри” 49-го Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”. Під час презентації Вячеслав Криштофович отримав відзнаку від Президента України – орден третього ступеня “За заслуги”.