fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

між нами трейлер

Ірма Вітовська зіграє в психологічному трилері “Між нами” (трейлер)

1 650

Психологічний трилер “Між нами” режисерки Соломії Томащук підніме теми насильства в сім’ї та недоліків судової системи. Прем’єра фільму запланована на наступний рік.

Зйомки стрічки почнуться вже в липні. “Постпродакшен закінчимо до кінця осені, потім – рік кінофестивалів. Відповідно в кінотеатрах плануємо стартувати осінью 2021 року”, – розповіла порталу “Нове українське кіно” продюсерка фільму Між нами” Поліна Герман.

Історія стрічки розказує про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту розвитку не існує. Дві головні героїні фільму – Саша та Аня змушені робити цей вибір: Саша по відношенню до власного чоловіка, Аня – по відношенню до сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені в кримінал.

Дивіться трейлер фільму “Між нами”:

Автори сценарію – Соломія Томащук та Юрій Дунай. Головні ролі в картині зіграли Анастасія Пустовіт, Ірма Вітовська-Ванца та Дмитро Сова.

Такой у фільмі зіграли Михайло Дзюба, Сергій Детюк, Євгеній Ламах, Ганнуся Ярмоленко, Петро Пастухов, Андрій Самінін, Наталія Єфремова, Анастасія Касілова, Антоша Байбаков та інші.

“Надзавдання одної з героїнь – у свій не екологічний спосіб вибудувати для себе штучну сім’ю, де вона назначить власноруч собі ерзац батька та ерзац матір, відвоювавши для себе місце дитини. Чи вдасться їй це і до чого це призведе, ми побачимо на прем’єрі фільму “Між нами”, – пишуть творці стрічки.

між нами

У фільмі обіцяють кінематографічні референси у бік таких картин, як “Вікторія”, “Загублена”, «Сім» і «Справжній детектив». Бюджет складає понад 11 млн грн.

Читайте також

“Забуті” стануть фільмом-відкриття кінофестивалю “Молодість”