fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Foley Walkers

Українська звукова студія взяла участь у створенні культової гри Mortal Kombat 11: Aftermath

883

Над звуком для нової гри Mortal Kombat 11: Aftermath працювала українська студія KWA Sound Production, відома за роботами над фільмами “Жива Ватра”, “Сторонній”, “Моя бабуся Фанні Каплан”, “Кіборги”, “Толока” та інші.

Mortal Kombat 11 – відеогра в жанрі файтинг, розроблена американською студією NetherRealm Studios і видана WB Games для PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch і Microsoft Windows.

Mortal Kombat 11 – це останній епізод культової франшизи. Гра включає в себе як армію класичний бійців, так і нових: Фуджіна, Шіву, Робокопа, Джокера, Термінатора та інших. За сюжетом богиня Кроніка збирає з різних епох бійців, які допоможуть їй стерти з історії Рейдена, виправити наслідки його дій та самій правити світом. Рейден з минулого, який ще не став на бік зла, береться знайти прибічників, які завадять планам Кроніки.

Українська студія KWA Sound Production вже не вперше співпрацює з відомою компанією Sweet Justice. Команда працювала над частиною звукового оформлення для Mortal Kombat 10, а також деяких частин епічної гри Injustice. Крім того, студія також працювала над такими зарубіжними та українськими стрічками, як “Ґретель і Гензель”, “Чорне Різдво”, Сіберг”, “Той, що ясно горить” (Brightburn), “Моя бабуся Фанні Каплан”, “Кіборги” і іншими. За свої роботи студія здобула дві нагороди і дві номінації престижної MPSE Awards.

Читайте також

Українські саундтреки у світовому кіно