fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Синхронні шуми до фільму жахів “Ґретель і Гензель” робила українська студія KWA Sound Production

347

В кінці січня на екрани виходить голлівудський фільм жахів “Ґретель і Гензель”, знятий за мотивами німецької фольклорної казки братів Грімм. Синхронні шуми до стрічки робила українська студія KWA Sound Production.

За словами звукорежисера Рустама Гімадієва, робота над “фолями” тривала три тижні. “Над фільмом працював наш провідний фолі-артист Богдан Заварзін, який задіяв усе своє вміння і чимало чудернацьких інструментів, щоб досягти ідеальної звукової ілюстрації”, – розповів він.

Раніше KWA Sound Production також працювала над такими зарубіжними та українськими стрічками, як “Той, що ясно горить” (Brightburn), “Моя бабуся Фанні Каплан”, “Кіборги”, а також комп’ютерними іграми Mortal Kombat 11, Halo Wars 2, Star Wars: Battlefront II та інших. Студія здобула дві нагороди і дві номінації престижної MPSE Awards.

Американський темно-фентезійний фільм жахів “Ґретель і Гензель” (Gretel & Hansel) заснований на однойменній німецькій фольклорній казці братів Грімм. Події картини розгортаються в лісі, куди головні герої, брат і сестра, вирушають у пошуках їжі. Їм доведеться зіткнутися із справжнім кошмаром і вступити в нерівну сутичку зі злом. Поставив картину Оз Перкінс.

Ролі Ґретель і Гензеля виконали Софія Лілліс (дилогія “Воно”, “Ненсі Дрю і потайні сходи”, серіал “Гострі предмети”) і юний дебютант у великому кіно Семмі Лікі. У амплуа “дбайливої” старенької – Еліс Крайдж (“П’яний”, серіали “Дедвуд”, “Діти Дюни” і “Карнівал Роу”).

Прем’єра фільму запланована на 30 січня 2020 року.

Залишити відповідь