fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Балерина Національної Опери Катерина Кухар стане прототипом “Мавки” (тизер)

446

Зірка Національної опери долучилася до магічного світу нового українського мультфільму. Катерина Кухар стане прототипом Мавки, героїні мультфільму “Мавка. Лісова пісня”.

Про це оголосили творці анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня” – студія Animagrad та FILM.UA Group. Презентація спільного проекту відбулася у рамках Міжнародного фестивалю Ballet Open Space, що пройшов у Національній опері України.

Артистка вже не раз перевтілювалась в роль Мавки – зокрема у класичному балеті “Лісова пісня”. Таким чином творці мультфільму вирішили поєднати театральну та анімаційну Берегині Лісу з драми-феєрії Лесі Українки. “Те, що балетна Мавка перетвориться на анімаційну, допоможе додати у мультфільм справжніх чар витонченої балетної пластики, а балет перетворить на неймовірний творчий прояв Всесвіту Мавки у нашому реальному світі”, – переконана продюсерка майбутньої стрічки Анна Єлісєєва.

Для більш переконливої передачі балетних рухів, Катерина Кухар зніметься у відеореференсах, на основі яких художники оживлятимуть персонажа. Це перший випадок в українській анімації, коли до відтворення рухів персонажів мультфільму залучено артистку балету.

“Мавка прийшла до нас із давніх українських міфів. Геніальна Леся Українка назавжди зробила її символом непереможного кохання. І надихнула інших митців на безліч творів про неї. Сьогодні Мавка – це цілий магічний Всесвіт. В балеті Мавка – це міфічна лісова істота, яка несе світу чистоту бажань, дій та думок. Вона живе серцем та вміє кохати й навіть вибачати за зраду. Сьогодні легендарна “Лісова пісня” – це наш діамант як в літературі, так й в балеті. Я завжди із задоволенням танцюю цю партію. За задумом творців, у Всесвіті мультфільму “Мавка” лісова німфа отримає мою балетну ходу та грацію”, – розповідає Катерина Кухар.

“Мавка. Лісова пісня” – повнометражний анімаційний фільм за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, який розповідає про дівчину, яка уособлює собою душу лісу. Лукаш— звичайний сільський хлопець, який захоплюється музикою й увесь свій хист вкладає у гру на сопілці. Саме завдяки музиці хлопця трапляється диво: Мавка та Лукаш зустрічаються й закохуються одне в одного. Їхній союз і так майже неможливий, однак перешкод стає ще більше, коли в селі з’являється корислива та могутня Килина. Чи зможуть Мавка й Лукаш захистити свої почуття? Чи здатна Мавка врятувати ліс і своє кохання? Чи зробить кожен із двох закоханих правильний вибір?

Режисерка фільму – Олександра Рубан, художник-постановник – Крістіан Коскінен. Прем’єра анімаційної картини запланована на 2021 рік.

В кінці листопада 2019 року в столичному ТРЦ Blockbuster Mall відкрився магазин Сільпо в стилі мультфільму “Мавка. Лісова пісня”. Більше цікавих фактів про стрічку читайте в матеріалі:

В очікуванні прем’єри. Все про зйомки українського анімаційного 3D-фільму “Мавка. Лісова пісня” Олександри Рубан

Залишити відповідь