Презентовано трейлер драми «Атлантида» Валентина Васяновича
Представлено офіційний трейлер драми «Атлантида» Валентина Васяновича, яка вийде в український прокат 5 листопада.
Про це повідомила прес-служба «Артхаус Трафік». Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.
Дивіться офіційний український трейлер драми «Атлантида»: відео
Світова прем’єра фільму відбулася на Венеційському кінофестивалі у секції «Горизонти», де він здобув історичну для України перемогу.
«Атлантида» отримала широкий міжнародний успіх — фільм показали на понад 50 фестивалях, де окрім Венеційської перемоги, він отримав ще чотири Гран-прі, картину придбав HBO Eastern Europe та дистриб’ютори трьох європейських країн. Окрім того, стрічка увійшла у лонг-ліст Премії Європейської кіноакадемії та змагається за право представляти Україну на «Оскарі».
Українська прем’єра «Атлантиди» відбудеться 26 вересня в рамках міжнародної конкурсної програми Одеського міжнародного кінофестивалю. У широкий український прокат стрічка вийде 5 листопада.
Продюсерами фільму виступають Валентин Васянович, Ія Мислицька («Плем’я», «Присмерк») та Володимир Яценко («Додому», «Дике поле»). Міжнародною промоцією займається бельгійська компанія Best Friend Forever. Виробництво фільму здійснила «Студія Гармата фільм».
Усі ролі у фільмі зіграли непрофесійні актори. Виконавці — колишній розвідник, волонтер благодійного фонду «Повернись живим» Андрій Римарук, парамедик Людмила Білека і доброволець Василь Антоняк. Зйомки фільму проходили у Маріуполі та Києві.
Кінопроєкт став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку. Прокатник стрічки — кінокомпанія Arthouse Traffic.
Нагадаємо, драма Валентина Васяновича стане фільмом-відкриттям 4-го Kharkiv MeetDocs – найбільшого кінофоруму Східної України, який фокусується на культурі, проблемах і повсякденному житті східних областей нашої країни.
Читайте також –