fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Весільний спадок

Фільм «Весільний спадок» вийде на великі екрани з 14 жовтня

832

Повнометражний документальний фільм «Весільний спадок» виробництва FILM.UA Group вийде в обмежений кінотеатральний прокат з 14 жовтня в мережі кінотеатрів «Планета Кіно».

Про це повідомляється на сторінці фільму у Facebook. З 14 жовтня стрічка демонструватиметься ексклюзивно в мережі кінотеатрів «Планета Кіно» – у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Сумах, – йдеться в повідомленні.

Автори етнографічного фільму-реконструкції відтворили автентичну українську весільну традицію, такою, якою вона була наприкінці XIX – початку XX століть. Головні учасники весілля, традиційні обряди, оригінальні костюми та атрибути, унікальна музика, співи та пісні, спеціально записані для фільму, а також коментарі провідних українських етнографів, колекціонерів, істориків, музикантів тощо – все це дозволило створити унікальний та дуже важливий для сучасної України фільм.

Глядач побачить яскраву та різноманітну весільну традицію восьми областей країни: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької.

«Ми хочемо, щоб українці бачили й цінували те, що наші предки дбайливо передавали з покоління в покоління, щоб розуміли та знали, що таке справжня культура нашої країни, й пишалися такою унікальною спадщиною», – розповідає продюсерка проєкту Олена Малкова.

Всі костюми, показані у фільмі, є автентичними національними строями, які ретельно зберігаються у приватних колекціях, а пісні, що звучатимуть у стрічці, є до цього часу невідомими регіональними весільними піснями, які було знайдено, записано та відтворено спеціально для цього проєкту.

Нагадаємо, «Весільний спадок» є частиною етнографічного кіновсесвіту під назвою «Спадок». Дивіться офіційний трейлер проєкту “Спадок”:

Продюсер: Олена Малкова
Режисер: Олексій Гуз
Науковий консультант проєкту: Марія Квітка
Оператор-постановник: Олексій Гуз
Оператор реконструкцій: Юрій Бакун
Композитори: Олег Мороз, Марія Квітка
Звукорежисер: Євгеній Бельдюков
Графіка: компанія Signal Red
Продакшн: FILM.UA Television
За підтримки Державного агентства України з питань кіно

На постері – традиційний весільний образ нареченої Черкаської області, Черкаського району, села Яснозір’я.

Весільний спадок

Читайте також –

Фільм “Передчуття” В’ячеслава Криштофовича вийде в український прокат 8 жовтня