fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фортеця Хаджибей трейлер

Двоє проти армії: вийшов трейлер фільму «Фортеця Хаджибей»

1 321

Одеська кіностудія представила перший офіційний трейлер фільму «Фортеця Хаджибей» режисера Костянтина Коновалова. Історично-пригодницька кінострічка вийде в кіно 15 жовтня.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомила прес-служба Ukrainian Film Distribution – дистриб’ютора фільму. Події картини відбуваються наприкінці XVIII століття в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор’я. Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої – турецької красуні Фатіми. Молоді люди відважуються на ризиковану операцію.

Роль козака Андрія зіграв молодий талановитий актор Олександр Соколов. У ролі Фатіми знялася відома турецька модель Дерен Талу, для якої «Фортеця Хаджибей» стала кінематографічним дебютом. Образ грузинського мандрівника Йорама зіграв Іраклій Маруашвілі, вже відомий глядачам участю в шоу «Україна має талант», «Хочу до Меладзе», а також акторськими роботами у багатьох фільмах. Дебютною роль у фільмі стала і для Катерини Шевченко. Глядачі побачать у фільмі Юрдаера Окура, відомого за роллю у серіалі «Заснування осман».

Дивіться трейлер фільму «Фортеця Хаджибей»:

Також у фільмі знімалися: Олег Симоненко, Олександр Половець, Георгій Делієв, Дмитро Рибалевський, Денис Фалюта, Сюхан Самьєлі, Вячеслав Український, Володимир Міняйло, Ігор Волосовський, Анатолій Дриженко, Ірина Новосьолова.

По темі: “Фортеця Хаджибей”: історично-пригодницька стрічка вийде вже цієї осені

Зйомки фільму були проведені на натурному майданчику кіностудії; у Білгород-Дністровській фортеці; на березі Чорного моря, ріці Дунай; павільйоні Одеської кіностудії.

фортеця хаджибей трейлер

«Фортеця Хаджибей» – це фільм-відкриття нового сторіччя історії Одеської кіностудії. Цей фільм надзвичайно актуальний для сучасного громадянина України, адже у ньому підіймаються теми, які роками замовчувалися. Зокрема, розглядаються події українсько-турецького опору північним завойовникам; період існування Задунайської Січі у якості спадкоємиці Запорізької Січі; тема співдружності європейських націй, що спільно з українцями брали участь у заселенні Півдня України та заснуванні Одеси.

Нагадаємо, робочою назвою пригодницького-історичного істерна було “Пам’ять сонця”. Виробництвом стрічки займалися Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України, у співробітництві із Georgian International Film (Грузія), AISI film (Туреччина), Національною кіностудією ім. О.Довженка, Тернопільською кінокомісією та ІнсайтМедіа. Генеральний продюсер стрічки – Андрій Осіпов.

Читайте також:

“Абсолютно брехлива історія”: серіал про козаків вийде восени на ICTV