fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Новий рік відміняється

Компанія Up Ua Studio знімає тизер різдвяної історії “Новий рік відміняється”

714

У фільмі “Новий рік відміняється” юний інстаблогер Макар Рижков проведе глядача по непростому шляху пошуку сімейних цінностей і живого спілкування в цифрову епоху.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомила прес-служба кіновиробника. Режисеркою стрічки виступить Оксана Войтенко, яка щойно отримала нагороду Міжнародного кінофестивалю “Молодість” за кращий короткометражний фільм “Схрон”.

Сюжет обертатиметься довкола мами – вимушеної кар’єристки, трудоголіка, івент-менеджерки і її 9-ти річного сина, популярного інстаблогера. В розпал “ялинок” Макар чекає на маму і готовий проміняти всі свої розкішні колекції іграшок і тисячі фоловерів заради часу, проведеного з мамою.

Хлопця гратиме юний інстаблогер Макар Рижков, маму втілить Анастасія Касілова.

«Зйомка художнього кіно про маленького “інстаграмера” стане інтерактивною через супровід всього процесу створення фільму і висвітлення в реальному блозі хлопця. Сподіваємося що ми не заплутаємося в хитросплетіннях сценарію, реального світу і двох блогів одного маленького хлопчика, який постане відразу в двох іпостасях», – каже продюсерка фільму “Новий рік відміняється”, керівниця компанії Up Ua Studio Поліна Герман.

Оператор-постановник стрічки – Антон Борисюк, художник-постановник – Марія Мойсеєнко.

Нагадаємо, нещодавно компанія Up Ua Studio завершила зйомки трилера “Між нами” режисерки Соломії Томащук, яка підніме теми насильства в сім’ї та недоліків судової системи. Головні ролі в картині зіграють Анастасія Пустовіт та Ірма Вітовська. Прем’єра фільму запланована на наступний рік.

Читайте також

9 нових дитячих повнометражних фільмів онлайн: де переглянути