fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Еґреґор backstage

«Еґреґор» backstage: як знімали містичний трилер Станіслава Капралова

206

Творці фільму «Еґреґор» представили backstage відео зі зйомок містичного трилеру, сюжет якого розгортається навколо ордену Кінокефалів. Вже з 10 березня у кіно.

«Для створення “Еґреґору” ми занурились в історію, проводили свої дослідження, обирали локації з містичною атмосферою, створювали ексклюзивний реквізит», – йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці картини.

Зйомки фільму відбувалися в декілька етапів у різних куточках світу: в Україні (Київ та Львів), Польщі (Варшава) та США (Нью-Йорк). Підготовка до екшн сцен, якими насичений трилер, часто тривала близько місяця, вимагаючи від акторів постійних репетицій. Також одним із викликів для команди стали нічні зйомки, адже більшість подій фільму відбувається саме вночі.

Еґреґор backstage

Виконавиця головної ролі фільму Олена Лавренюк, відома за фільмами “Dzidzio контрабас” і “Кава з кардамоном”, розповіла, що проєкт запам’ятався масштабними зйомками: «Для мене особисто це був виклик, адже я грала англійською мовою. Окрім того, в нас знімають не так багато містичних історій в стилі нуар, тому це унікальний проєкт для України. Це історія про вічну боротьбу добра і зла, де головне – це віра в те, що правда і справедливість переможе. А ще, – це історія кохання двох одиноких людей».

«Еґреґор» – backstage відео до перегляду:

За сюжетом містичного трилера від режисера стрічки “Пік страху”, нью-йоркський детектив отримує зашифроване послання та авіаквиток до Києва від професора, з яким довгий час не спілкувався. Згодом з’ясовується, що професор нібито скоїв самогубство, а на його доньку полюють невідомі… Чи зможе детектив розплутати цей клубок суцільних таємниць і зустрітися віч-на-віч із найбільшим секретом свого власного життя…

За темою: Фільм “Еґреґор” вийде в прокат у березні (трейлер)

Весь сюжет фільму розгортається навколо ордену Кінокефалів. Це таємне товариство, яке було засноване понад дві тисячі років тому. Воно зародилося після розп’яття Христа ранніми християнами й має безпосереднє відношення до поширення християнства у світі. На сьогоднішній день – це найдавніший в світі чинний Орден.

Еґреґор backstage

За сценарієм фільму цей орден контролює світові Еґреґори і впливає на хід воєн, революцій. В сюжеті розгортається боротьба за владу та титул Магістру ордену між білими та чорними Кінокефалами. В разі перемоги чорних – людству загрожує велика релігійна війна, що втопить цю еру в стражданнях.

Головні ролі в картині виконали українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк та американський актор Омрі Роуз (“Непокора”, “Ліга справедливості”). У стрічці знялися Валерія Караман – партнерка Віллема Дефо і Роберта Паттінсона у фільмі “Маяк” та Анджей Зелінський, відомий своїми ролями в серіалі “Ватага” виробництва HBO і фільмі “Піаніст” Романа Поланскі. Окрім того, глядачі побачать зірку польського кінематографа –  Данієля Ольбрихського, улюбленого актора всесвітньо відомих режисерів Анджея Вайди, Кшиштофа Зануссі та Єжи Гоффмана.

Дивіться трейлер фільму

Режисер стрічки – Станіслав Капралов, автор сценарію – Любомир Левицький, Сергій Касторних, Омрі Роуз. Продюсер – Сергій Лавренюк, виконавчий продюсер – Маріанна Новікова. Фільм створено у копродукції компаніями Solar Media Entertainment (Україна), Bow And Axe (Польща), FishCorb Films (США) за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Польського інституту кіно.

Нагадаємо, у 2021 році «Еґреґор» став фільмом-закриттям Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”. Показ фільму 5 червня у Києві став для нього світовою прем’єрою.

На великі екрани містичний трилер вийде 10 березня 2022 року.

Читайте також

Український конспірологічний трилер «Патерн» вийде в кіно навесні