fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Своїми Словами

У Києві відбудеться фестиваль авторського короткометражного кіно «Своїми Словами»

222

Безкоштовний прийом заявок для участі в фестивалі авторського короткометражного кіно «Своїми Словами» триває до 20 серпня.

Як повідомили порталу “Нове українське кіно” організатори фестивалю, подія відбудеться 3 вересня у Будинку кіно в Києві – знаковому місці для усього кіно-простору України.

«Своїми Словами» – це новостворений кінофестиваль, ініційований молодими кінематографістами, який презентуватиме авторське короткометражне кіно від молодих українських режисерів. Основний посил фестивалю – вільно говорити про те, що хвилює.

Фестиваль відкриється показом суспільно-важливої позаконкурсної програми “Документальне короткометражне кіно”, де будуть представлені фільми зняті у 2022 році та висвітлюють наслідок повномасштабного вторгнення росії до України або є рефлексією автора на тему війни.

Як зазначається, відвідувачі зможуть взяти участь у лекції-подкасті “Нахіба нам кіно?”, де говоритимуть про важливий внесок глядача на розвиток українського кінематографа.

Завершиться фестиваль «Своїми Словами» показом конкурсної програми “Короткометражне ігрове кіно”, де презентуватимуть авторські метри молодих режисерів. Фільм-переможець визначатиметься глядачами у день проведення заходу.

Своїми Словами

До 20 серпня триває безкоштовний прийом заявок для участі в кінофестивалі «Своїми Словами». Заявки за посиланням: http://svoymy.slovamy.kiff.tilda.ws/

Які фільми приймаються:

1.Короткометражне ігрове кіно. (До 20 хвилин. Зняті не раніше 2021 року)

2.Короткометражне документальне кіно. (До 20 хвилин. Зняті лише 2022 року. Тема: війна та її наслідки)

*Відповідь про зарахування від селекційної команди буде надіслана на пошту в період з 20 по 30 серпня.

Творча команда організаторів кінофестивалю: Дарій Шевчук – автор ідеї, фінансовий директор. Владислав Євдокимов – програмний директор. Марина Герасименко – креативний директор. Катерина Нікітіна – маркетолог та ін. Портал «Нове українське кіно» виступає інформаційним партнером події.

Своїми Словами

Читайте також

Кінофестиваль «Бруківка» покаже короткометражні фільми про російсько-українську війну