fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Дякую!»: дивіться короткометражний фільм-шана волонтерам

215

У вільному доступі для перегляду короткометражний комедійний фільм режисера Максима Люкова «Дякую!», головну роль в якому зіграв Євгеній Ламах.

Фільм «Дякую!» (2018) екранізовано в рамках проєкту “Дивись українське”. Стрічка входить до альманаху короткометражних фільмів “На своїй землі”.

За сюжетом, молодий волонтер на старенькому мікроавбусі будь-що намагається довезти життєво необхідні речі військовим на Сході, де йдуть бойові дії. Люди, далекі від волонтерства, намагаються допомогти хлопцю.

Цікаво, що у фільмі знявся справжній волонтерський автомобіль, який проїхав понад 1000 км в зоні бойових дій, доставляючи медикаменти та евакуюючи поранених.

Подивитися онлайн короткометражний фільм Максима Люкова «Дякую!» можна на YouTube-каналі Держкіно або у нас на сторінці нижче.

У головній ролі – Євгеній Ламах. Режисер-постановник та автор сценарію – Максим Люков. Оператор-постановник – Сергій Борденюк. Звукорежисер – Анна Гаврилюк. Музика гурту “Mad Heads” (пісні “Надія є” і “По барабану”). Продюсери – Юлія Чернявська, Андрій Різоль, Олег Щербина. Виробництво – компанії FRESH PRODUCTION GROUP (“Малевич” (2018), “1944. Депортація” (2019), “Будинок «Слово». Нескінчений роман” (2021), “Джура-королевич” (2022) та “Вавілон”. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Постер фільму

Читайте також

Територіальній обороні в Україні присвятили музичний кліп