fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Пограбування по-українськи”: романтично-комедійний екшен про кохання вийде 13 лютого

443

Прем’єру романтичної комедії “Пограбування по-українськи” приурочили до Дня всіх закоханих.

Фільм розповідає про дитячого тренера з плавання Алекса, який по вуха закохується у недосяжну красуню. І для того, щоб вразити кохану, Алекс вирішує пограбувати банк. Але раптом пограбування перетворюється на справжнє випробування не тільки для головного героя, а й для усіх, хто опинився поруч. Що з цього вийшло та чи зміг Алекс зовоювати серце дівчини — дізнаємось вже у кінотеатрах з 13 лютого 2020 року.

У стрічці зіграли: Остап Халавко,  Андрій Бурим, Володимир Горянський, Олександр Соколов, Яків Кучеревський, Дарія Астаф’єва, Марія Заніборщ, Єкатерина Вайвала, Сталіна Лагошняк, Сергій Булін, Оксана Борбат, Олена Хохлаткіна.

Одну з ролей у фільмі також зіграв відомий український хореограф, суддя проєкту “Танці з зірками” Влад Яма. “Йог, дуже приємно, дуже приємно, йог … Так, я зробив це! Знявся в повнометражному кіно. Ще одна мрія збулась. Романтична комедія “Пограбування по-українськи”, прем’єра 13 лютого 2020 року!”, – написав Влад Яма у себе в Instagram.

“Більшість людей вважає, що щастя – в грошах, а насправді воно зовсім в іншому. У чому саме – розповість наш фільм. Будуть і екшн, і гумор, і, найголовніше – кохання. Я впевнений, що глядач отримає не тільки задоволення від перегляду, а й зможе відчути ті цінності, які ми усі разом закладали у стрічку “Пограбування по-українськи”, – керівник MMD UA і продюсер стрічки Роман Мартиненко.

Режисером комедії стала Аліна Бухтіярова. Автор ідеї: Андрій Сливка. Автори сценарію: Максим Хомутин, Аліна Семерякова.

“Легка і, разом з тим, лірична комедія про простого українського хлопця, який зважився на відчайдушний вчинок! Глядач побачить реальних людей з реальними проблемами в не таких вже фантастичних умовах. Ми уважно підійшли до кастингу і, здається, знайшли ідеальних акторів, не акцентуючи увагу лише на знаменитостях. Сподіваємося, що романтична комедія під романтичну дату привабить українців до кіно”, – директор телеканалу НЛО TV і продюсер фільму Іван Букрєєв.

Комедія “Пограбування по-українськи” є третім фільмом молодіжного розважального телеканалу НЛО TV. Перші дві стрічки – “Інфоголік” та “Зустріч однокласників” – вийшли у 2017 та 2019 роках.

Читайте також

Вийшов трейлер відвертої української комедії “Гола правда”

Залишити відповідь