fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Я, Ніна

Фільму “Я, Ніна” бути: стрічка про Яніну Соколову отримала необхідне фінансування

183

Художній фільм “Я, Ніна”, в якому головні ролі зіграють телеведуча Яніна Соколова та вокаліст гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин, покликаний розповісти суспільству про те, що рак – це не вирок.   

23 грудня Держкіно уклало з ТОВ “Яніна Соколова Продакшн” договір про надання державної підтримки на виробництво фільму “Я, Ніна” розміром 11,7 млн. грн. (70 % загальної вартості виробництва фільму).

За сюжетом стрічки, молода успішна журналістка Ніна дізнається, що хвора на рак. Їй роблять операцію з видалення внутрішніх жіночих органів. Ніна намагається утримати статус-кво на роботі та вдома, але хвороба змушує змінюватись. Закоханість, виснажливі медичні процедури та інший ритм життя допомагають Ніні знайти глибший контакт із собою.

Сценарій до фільму написали Ольга Куровець та Марися Нікітюк. Режисерка фільму – Марися Нікітюк. Прем’єра стрічки в Україні запланована на 2021 рік.

Нагадаємо, 22 травня 2019 року телеведуча Яніна Соколова написала у Facebook про те, що вона сім місяців боролася з онкологією та вилікувалась. Тоді ж вона повідомила про мультимедійний проєкт “Я, Ніна”, спрямований на підтримку онкохворих людей. Спочатку кошти на зйомки фільму збирали краудфандингом, згодом майбутня стрічка стала одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно.

Залишити відповідь