fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Генделик

“Генделик”: 30 квітня вийде комедійно-ліричний фільм за оповіданнями Олександра Столярова

551

Дебютна картина “Генделик” режисера Тараса Дударя створена за мотивами оповідань режисера та сценариста Олександра Столярова, який пішов з життя незадовго до початку виробництва стрічки.

За сюжетом сценарист Іван Герасимов через творчу кризу не здає вчасно сценарій фільму. Гонорар витрачений, і замовник – кримінальний авторитет – погрожує йому вбивством. Сценарист змушений тікати. Він потрапляє до різних загадкових місць. Врешті опиняється в кафе «Перехрестя», яке перебуває поза часом і простором. У цьому кафе Іван зустрічає дивних та чудернацьких людей, які допомагають йому розібратися в собі, та зрозуміти, що для того, аби мати майбутнє, треба залишити тягар спогадів у минулому.

Спродюсували картину Дмитрий Овечкин та Юрій Будяк (Студія «Золоте Руно») за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Головні ролі у фільмі виконали Владислав Мамчур, Людмила Загорська, Влад Нікітюк, Артем Єгоров, Максим Боряк, Єфросинія Мельник, Сергій Сипливий.

Стрічка взяла в 2019 році участь в основній конкурсній програмі ізраїльського кінофестивалю Near Nazareth Festival та Chichester International Film Festival у Великобританії.

Генделик фільм

Читайте також

В Україні знімають комедію “Бурштинові копи” про поліцейських-напарників