fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бурштинові копи

В Україні знімають комедію “Бурштинові копи” про поліцейських-напарників

767

Поліцейська комедія “Бурштинові копи” розповідає про столичного копа-одинака Макса, якого переводять в глухе смт на Волині, а в напарники дають місцевого поліцейського. Разом із горе-командою вони кидають виклик могутньому бурштиновому барону.

Головні ролі у фільмі зіграли актори гумористичної студії “Мамахохотала” Женя Янович і Олег Маслюк.

“Фільм “Бурштинові копи” – це перша в Україні комедія про поліцейських-напарників. Жанр бадді-муві дуже популярний в Голлівуді, до нього відносяться такі хіти, як “Люди в Чорному”, “48 годин”, “Круті лягаві” … Впевнені, що історія про наших поліцейських, які стикаються з локальною проблемою (незаконний видобуток бурштину ) знайде свого глядача”, – розповів Рома Грищук.

Кінопроєкт “Бурштинових копів” став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно. Режисер картини – Аліна Бухтіярова, автор сценарію картини – Іван Мелашенко. Продюсери – Іван Букрєєв, Роман Грищук.

Нагадаємо, в 2017 році студія “Мамахохотала” вже випускала повнометражну комедію “Інфоголік”, знятою спільно з телеканалом НЛО TV та компанією Idea Production. Картина при бюджеті ₴ 4 млн. зібрала в прокаті понад ₴ 5 млн.

Реліз комедії “Бурштинові копи” в Україні планується у 2021 році.

Читайте також

“Козаки. Абсолютно брехлива історія”: українська комедія про пригоди, пошук скарбів та справжню дружбу (трейлер)