fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ГКЧП

Нова короткометражка Аркадія Непиталюка з програми кінофестивалю «Молодість» вийшла онлайн

104

Короткометражну ігрову стрічку «ГКЧП» Аркадія Непиталюка, яка брала участь у програмі 51-ого Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», можна переглянути онлайн.

Про це повідомляє пресслужба онлайн-кінотеатру Takflix.com.

Світова прем’єра нової роботи українського кінорежисера Аркадія Непиталюка «ГКЧП» (міжнародна назва “Golden leggings”) відбулась у Національній програмі «Одеса – Варшава: український конкурс» 13-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який проходив в межах Варшавського міжнародного кінофестивалю у жовтні 2022 року.

За сюжетом, 19 серпня 1991 рік. У дитячо-юнацькому таборі поблизу Запоріжжя вирує життя: 14-річний Андрій краде для Іри подарунки, щоб висловити свої почуття, та втікає від міліціонера. Вихователь Тарас закоханий у директорку Галину, але їй зараз не до нього. Завгосп табору і колишній дисидент Петрович приніс новину: у Москві мітинги, а по телевізору ще від ранку крутять «Лебедине озеро».

Переглянути фільм онлайн можна на Takflix за посиланням (стрічка має англійські та українські субтитри й доступна на території України). 10% з кожного квитка передаються до фонду «Повернись живим», ще 50% – творцям кіно. Нижче дивіться офіційний трейлер.

У фільмі ролі виконали Ірина Мак («Носоріг», «Спіймати Кайдаша», «Номери») та Олег Стефан («Червоний. Без лінії фронту», «Гуцулка Ксеня», «Захар Беркут»). Також ролі зіграли Руслан Мірошниченко, Марія Штофа, Дар’я Хвостенко, Георгій Лещенко, Олег Шушпанніков, Ернест Жмуцький, Георгій Айбабін, Фросина Непиталюк.

Фільм став одним із переможців конкурсу Держкіно “До 30-річчя Незалежності України”. Виробник – Family Production Studio (фільми «Ти мене любиш?» (2023), «Бульмастиф» (2020)). Режисер –  Аркадій Непиталюк («Уроки толерантності» (2023), серіал «І будуть люди» (2020), «Припутні» (2017), «Кров’янка» (2016)). Сценаристи – Аркадій Непиталюк, Людмила Тимошенко. Оператор – Олександр Рощин. Художник-постановник – Таїсія Карась. Режисер монтажу – Віктор Лісін. Продюсери – Анастасія Буковська, Данило Каптюх, Микита Буковський.

Нагадаємо, у листопаді в межах FilmFestival Cottbus у Німеччині демонстрували українські стрічки, серед яких і короткометражну стрічку Аркадія Непиталюка «ГКЧП».

ГКЧП

Читайте також

Серіал «І Будуть Люди» в одному відео: дивіться повну стрічку на YouTube