fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Максим Оса: золото Песиголовця

Netflix придбав права на показ козацького пригодницького трилера «Максим Оса: золото Песиголовця» 

320

Козацький пригодницький трилер «Максим Оса: золото Песиголовця» Мирослава Латика з’явився на одній із найбільших стримінгових платформ у світі — на Netflix.

Реліз став можливим завдяки FILM.UA Distribution, повідомляється на facebook-сторінці кінотеатрального дистрибутора стрічки в Україні. Фільм створено Кіностудією дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

За темою: Фільм «Максим Оса: золото Песиголовця» вийшов онлайн на стрімінгових сервісах

Фільм «Максим Оса: золото Песиголовця» знятий за мотивами однойменного коміксу Ігора Баранька. Це історія відчайдушного козака — чи не перший український глядацький художній фільм, де переважає сучасна героїка, вдало поєднуються елементи детективу, трилеру, фентезі та дорослої казки.

За сюжетом, події стрічки відбуваються восени 1636 року, коли польський король відправляє на Січ золото, щоб уникнути повстання козаків. Головному герою доведеться розслідувати надскладну справу, розплутати відьмацьке павутиння й зустрітися віч-на-віч з містичним Песиголовцем. Усе для того, щоб знайти викрадене королівське золото та з’ясувати, що трапилось з його безслідно зниклими побратимами.

Роль Максима Оси зіграв Василь Кухарський, актор київського Театру на Подолі, володар премії «Київська пектораль», який зараз захищає Україну на фронті. Також ролі зіграли: Володимир Ющенко, Володимир Гурін, Сергій Деньга, Альбіна Корж, Анастасія Михальчук.

Нагадаємо, у листопаді стало відомо, що козацький пригодницький трилер «Максим Оса: золото Песиголовця» став доступний на сервісах SWEET.TV, MEGOGO, Kyivstar.TV, Volia Hits.

Читайте також

«Максим Оса: золото Песиголовця» backstage: як знімали козацький пригодницький трилер