fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Йди за мною» (Follow Me)

Документальний фільм «Йди за мною» Любомира Левицького доступний до перегляду онлайн

198

Відбулась онлайн прем’єра фільму «Йди за мною» режисера Любомира Левицького про безпрецедентну військову, рятувальну операцію дронами, яку провели українські військові 93-ї бригади «Холодний Яр» під час жорстоких боїв під Ізюмом влітку 2022.

Кінорежисер Любомир Левицький виклав на YouTube свій новий фільм «Йди за мною» (Follow Me). Фільм засновано на реальних кадрах, знятих дронами під час рятувальній операції ЗСУ.

В картині знялися реальні учасники подій – врятовані люди погодилися взяти участь та пережити той жах знову, щоби весь світ дізнався про неймовірний подвиг ЗСУ та у такий спосіб подякувати їм за життя. Кадри, зняті дронами під час операції, Любомиру передали військові 93-ї бригади «Холодний Яр». Тридцять хвилин такої напруги закарбуються в пам’яті на все життя. Режисерові вдалось поєднати документалістику з неймовірно цікавим художнім підходом до розповіді цієї історії.

За темою: Любомир Левицький представив тизер фільму «Йди за мною» (Follow me)

«З початку повномасштабного вторгнення є багато різних виняткових історій про роботу дронів, про які мені було б цікаво відзняти цілий серіал. Це те, що сьогодні може бути цікаво світовій аудиторії, тому що здебільшого кожний випадок унікальний і приголомшливий, такого ще ніхто не бачив. Ці історії є героїчними, вони демонструють високий рівень професіоналізму малої авіації в Україні. Це дуже класний формат, тому ми з радістю погодимося продовжити, якщо отримаємо зацікавленість того ж Netflix», – коментує фільм Любомир Левицький.

Хронометраж фільму складає тридцять хвилин. Режисер поєднав документалістику з художніми візуальними рішеннями. Стрічку про унікальну рятувальну операцію дронами можна переглянути на YouTube CAPTAIN UKRAINE українською та англійською мовами. Нижче дивіться українську версію фільму.

Читайте також

Презентовано постер до фільму «Йди за мною» про військову рятувальну операцію