fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Я працюю на цвинтарі

Творці фільму «Я працюю на цвинтарі» представили офіційний постер драмеді

143

Презеновано офіційний постер драмеді з елементами чорного гумору «Я працюю на цвинтарі». Прем’єра стрічки режисера Олексія Тараненка відбудеться 15 вересня в усіх кінотеатрах на території України, які наразі працюють.

Про це повідомляється на facebook-сторінці FILM.UA. В основі фільму — однойменний бестселер українського письменника Павла «Паштета» Белянського. Головний герой Саша, як не дивно, працює на цвинтарі. Щодня він зустрічає людей, яких би мав втішити, однак цинізм та іронія завжди беруть верх. В цьому вихорі особистих трагедій стає зрозуміло, що Саша має власну психологічну травму, з якою ніяк не може впоратись.

Всупереч назві «Я працюю на цвинтарі», фільм розповідає про життя, справжні почуття та реальність, з якою інколи так важко впоратись. Тим паче, що заново навчитись любити життя можна будь-де, навіть на цвинтарі, зазначають творці стрічки.

Офіційний постер фільму

Я працюю на цвинтарі

Дизайн постера LOOMA

За сюжетом, Саша займається встановленням пам’ятників на цвинтарі. Він сповнений цинізму та іронії. Навіть у спілкуванні із самотнім літнім чоловіком, який замовив пам’ятник самому собі, і бізнес-леді, яка щойно поховала сина. Несподівано в життя Саші повертається його донька-підліток. Водночас герой втягується в боротьбу за владу на цвинтарі. У вихорі особистих трагедій і кримінальних зіткнень поступово стає зрозуміло, що у Саші важка психологічна травма через його минуле.

Стрічка створена Good Morning Films в асоціації з MainStream Pictures та Stewopol за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду та інформаційної підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральну дистрибуцію фільму проводить FILM.UA Distribution. Незалежне видання про кіно «Нове українське кіно» виступає медіапартнером фільму.

📷 Головна світлина з розсилки FILM.UA

Читайте також

Прем’єри осені 2022: новинки українського кіно, які виходять в умовах війни