fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Які навушники краще: краплі чи лопухи

99

Серед покупців гарнітури часто виникають сумніви на тему, які навушники краще — повнорозмірні або внутрішньоканальні. В нашому матеріалі спробуємо розібратися в перевагах і недоліках тих і інших.

Дизайн

Тільки повнорозмірні навушники допоможуть вам по-справжньому виразити свій стиль. Наскільки б не були гарними внутрішньоканальні моделі, наскільки преміальним не був би матеріал їх виготовлення – вони надто маленькі, щоб їх можна було повноцінно розглянути й оцінити. Інша річ повнорозмірна гарнітура. Її можна пограти за кольором, стилем, матеріалами. Використовувати можна метал, різні породи дерева, ніжну алькантару, дорогий велюр. У цьому випадку навушники будуть надзвичайно цікавими.

Комфортне носіння

Тут пальму першості займають невеликі внутрішньоканальні краплі. Навіть ті, хто впевнений, що всередині вушну раковини дратуватиме будь-який предмет, можна підібрати таку гарнітуру, яка сяде просто ідеально. А якщо купити навушники з преміального сегменту ринку, ви відчуєте їхню мінімальну вагу та комфорт у носінні. З такою гарнітурою можна проходити кілька годин.

У свою чергу повнорозмірні навушники, наскільки б не були м’якими амбушюри, рано чи пізно натиснуть на вушну раковину. До того ж вони додають ваги на голові, що згодом стомлює.

Комфорт транспортування

Тут знову перше місце посідають внутрішньоканальні краплі. Якщо ви вирішили купити навушники для музики, цей варіант буде ідеальним, особливо для мандрівників. Справа в тому, що повнорозмірна гарнітура займає достатньо місця навіть у складеному стані. Інша справа крапельки — поклав у бокс і прибрав у сумочку.

Якість звуку

А тут рахунок один:один. Можна підібрати навушники тієї чи іншої категорії, які забезпечать студійний звук. Підбирати гарнітуру необхідно відповідно до особистих уподобань та відчуттів. Якщо це можливо, то бажано протестувати навушники безпосередньо під час покупки.

Є у них все ж кілька неістотних відмінностей. Справа в тому, що внутрішньоканальні навушники грають рельєфніше, точніше й насиченіше, тоді як повнорозмірні працюють за принципом двох маленьких колонок біля вух: дають масштабну, цільну та об’ємну звукову картинку.

Бездротові технології

Тут однозначно перше місце посідають повнорозмірні навушники. З’єднуючись з гаджетом за допомогою Bluetooth вони, дають більш менш серйозний звук. На сьогоднішній день сучасні виробники роблять все, щоб максимально покращити якість звучання внутрішньоканальних навушників. Але повнорозмірні все ж таки на два кроки попереду.

Крихкість

А тут виграють маленькі краплі. Вони мають просто менше компонентів, які можуть вийти з ладу. Повнорозмірні легше впустити, наступити та розбити.

До слова, вивчивши кілька цих пунктів, вже можна зробити собі певні висновки і вирушати за бажаною покупкою. Не забувайте протестувати гарнітуру, щоб переконатися у правильності вибору.