fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Із зав’язаними очима”: драма про дівчину-бійця змішаних єдиноборств вийде у вересні (тизер)

1 414

Восени 2020 року вийде психологічна драма “Із зав’язаними очима” режисера Тараса Дроня, актуальність сюжету якої постає після військових дій на Сході.

В Україні закінчилась війна на Сході і суспільство пробує повернутись до звичайного життя. Юля, 25 років – професійна спортсменка боїв змішаних єдиноборств, довго чекала на повернення з війни свого нареченого Дениса, якого було визнано загинувшим. Юля переживає травму, пов’язану з втратою хлопця, але її оточуючі вважають, що вона повинна жити в нескінченній жалобі за “військовим героєм”.

Щоб звільнитись від постійного психологічного тиску Юля втікає, завершивши свою спортивну кар’єру. В неї починається нове життя, а також зав’язуються стосунки з новим бойфрендом Максом. В цей час мама Дениса отримує сумнівне повідомлення, що її син знайшовся живий і негайно потребує грошей на операцію щоб врятувати йому життя.

На пошук грошей залишається одна ніч – чи Юля прийме рішення рятувати втрачене кохання? Чи знайде в собі сили назавжди залишити минуле в спокою?

“Мій фільм — про можливість пережити травму, коли тебе змушують бути жертвою, — пояснює режисер Тарас Дронь. — Воїни пішли на війну не для того, щоб ті, хто залишився тут, мучалися, а навпаки — щоб нас відгородити від можливих страждань… У фіналі героїня відкидає все те, що було важливим на початку, і розуміє, як їй “відпустити” і як рухатися далі”.

Сценарій фільму написаний із реальної історії. Актриса Марина Кошкіна півроку проходила спеціальну підготовку ‒ всі бої у фільмі виконала без дублерів.

Картинка фільму буде незвичною для українського кіно. Адже Режисер Тарас Дронь та оператор Олександр Поздняков вчилися разом у польській кіношколі в Лодзі.

Фільм “Із зав’язаними очима” наразі на етапі постпродакшену. Звукорежисер Сергій Степанський зі своєю командою працює над звуком, а композитор Андрій Пономарьов пише музику. Найближчим часом остаточно буде завершено монтаж.

Дивіться офіційний тизер “Із зав’язаними очима”: відео

Режисер: Тарас Дронь, сценарій: Тарас Дронь, Якуб Присак, оператор: Олександр Поздняков, продюсер: Валерія Сочивець. Виробник: Сучасне Українське Кіно.

Виконавці головних ролей: Марина Кошкіна, Олег Шульга, Лариса Руснак, Олександр Мавріц, Сергій Лузановський.

Роль супротивниці головної героїні фільму зіграла Каріна Бершадська – акторка та каскадерка, знається на акробатиці, гімнастиці, кікбоксингу та тайському боксі.

Цікаво, що зйомки фільму розпочалися без биття тарілки. Творча група стрічки вирішила змінити застарілу традицію і посадити дерево наприкінці зйомок.

Прем’єра фільму очікується 30 вересня 2020 року.

Джерело: Facebook “Із зав’язаними очима”

Читайте також

Бокс-офіс українських фільмів у січні 2020 року