fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бокс-офіс українських фільмів у січні 2020 року

457

Новий 2020 рік почався для української кіноіндустрії з продовження прокату “Скаженого весілля 2” та виходу на українські екрани фільму –  “Пекельна хоругва, або Козацьке Різдво”. Згідно з даними kino-teatr.ua, комедія про батька сімейства, якому “не щастить” з зятями, за 5 тижнів зібрала трохи більше ₴41 млн, що не дозволяє наздогнати за касовими зборами першу частину, але успішно от-от тричі окупить бюджет. А значить цілком можливо, що на третю частину чекати не довго.

Різдвяна казка за сценарієм українського казкаря Сашка Лірника за січень зібрала трохи більше ₴9 млн, що цілком непогано, якби не бюджет у ₴31 млн Істотних змін у цій цифрі вже не очікується. Завершив свій прокат також фільм “Чорний ворон” Тараса Ткаченка, який за 7 тижнів зібрав ₴4,1 млн. при бюджеті в 23 млн. Причому останні 3 тижні показу в кінотеатрах принесли стрічці лише 100 000 додаткових гривень.

Історичне фентезі “Віддана” режисерки Христини Сиволап стартувало на 212 екранах і за перший тиждень зібрало солідні ₴2,9 млн. Глядацька аудиторія фільму склала 30,5 тисяч осіб. За два тижні кількість глядачів подвоїлась, а сума зібраних коштів досягла ₴5,5 млн. Прокат фільму з невідомим бюджетом продовжується.

Українська комедія Антоніо Лукича “Мої думки тихі” вийшла 16 січня на дуже скромних 91 екрані, але зібрала на старті непогані ₴1,6. Високі глядацькі оцінки та увага преси дозволили стрічці за участі Ірми Вітовської та Андрія Лідаговського підняти на другому тижні навіть більше коштів, ніж на старті – бокс-офіс фільму “Мої думки тихі” досяг ₴7 млн (при бюджеті в ₴9,2 млн). Далі буде.

23 січня на 114 екранах вийшла кримінальна драма “Екс”, яка зібрала лише 306 000 гривень. Чи вдасться тепер фільму Сергія Лисенка з бюджетом ₴25 млн відбити хоча б чверть бюджету – питання. Під завісу місяця – 30 січня – в прокат вийшов фільм  “Наші котики” Володимира Тихого, з бокс-офісною історією якого ми вже ознайомимось в наступному огляді.

У лютому очікуємо на прем’єри комедій – “Гола правда та “Пограбування по-українськи“, а також воєнної екшн-драми Тимура Ященка “Черкаси”, що виходить у широкий прокат 27 лютого і буде присвячена шостій річниці анексії Криму. Слідкуйте за нашими новинами, а www.cinema.in.ua простежить за всіма іншими.

Читайте також

Бокс-офіс українських фільмів у грудні 2019 року