fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Наші котики

8 749

Наші котики

Жанр: Комедія

Виробник: Бедлам Продакшн, Директорія кіно, Банесто Продакшн

Режисер монтажу: Володимир Запрягалов

Художник-постановник: Володимир Любий

Художник по костюмах: Олена Гресь

Режисер: Володимир Тихий

Звукорежисер: Михайло Закутський

Композитор: Микита Моісеєв

Сценарист: Володимир Тихий

Художник із гриму: Катерина Струкова

Оператор-постановник: Сергій Стеценко

Продюсер: Марко Супрун, Ігор Савиченко, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера

Лінійний продюсер: Олександр Четиркін

Прем’єра: 30 січня 2020

Бюджет: ₴ 40 414 999

В ролях: Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Беляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова

Події фільму розгортаються у 2014 році, на початку гарячої фази гібридної війни Росії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів йдуть добровольцями на фронт. Ніхто з них не уявляє, що саме вони відіграють ключову роль у цій війні.

Цікаві факти:

  • Повна назва фільму “Наші Котики” – “Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану”, робочі назви – “Бліндаж”, “Котик з палаючими очима” (англ. Lethal Kittens).
  • Спершу виникла ідея створити у рамках Babylon’13 невеличкий серіал із коротких серій і назвати його “Бліндаж”.
  • У фільмі є сцена вечірки росіян та колаборантів, на якій би за логікою мав би грати російськомовний блатняк аля Кобзон, але оскільки творці не змогли отримати дозвіл на використання справжнього російськомовного блатняку від власників авторських прав, то довелося за ніч написати свій власний російськомовний донбаський блатняк під назвою “Гуляй Донбас”. Текст написав — Михайло Кукуюк, виконання — Бориса Георгієвського.
  • Офіційним саундтреком фільму стала україномовна пісня “Жовтий скотч” гурту Yurcash. Окрім україномовної версії Yurcash також створив англомовну версію під назвою “Yellow tape”.
  • За сценарієм фільму у 2020 році було написано книгу у видавництві Фоліо.