fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм «Наші котики» став доступним для вільного перегляду

2 013

Патріотичну неполіткоректну комедію «Наші котики» Володимира Тихого – фільм, у якому горить кремль! – можна переглянути онлайн на Youtube.

Відео поділилися на своєму каналі творче об’єднання BABYLON’13. За жанром фільм є патріотичним неполіткоректним комедійним екшеном з елементами фентезі. Повна назва фільму – “Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану”, робочі назви – “Бліндаж”, “Котик з палаючими очима” (англ. Lethal Kittens).

За темою: Уляна Супрун, продюсерка “Наші котики”: Фільм, в якому горить кремль, просто не можна не подивитися

За сюжетом фільму, 2014-ий, розпал гібридної війни росії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»!

Дивіться комедію на Youtube-каналі BABYLON’13 за посиланням або у нас на сторінці нижче. Читайте також 15 цікавих фактів про фільм.

Головні ролі зіграли Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов та інші.

Автор сценарію і режисер постановник: Володимир Тихий. Продюсери: Марко Супрун, Ігор Савиченко, Уляна Супрун, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера-молодший. Оператор постановник: Сергій Стеценко. Художник постановник: Володимир Любий. Композитор: Микита Моісеєв. Режисер монтажу: Володимир Запрягалов. Звукорежисер: Михайло Закутський.

Над фільмом працювали більше 600 людей. Сценарій Володимир Тихий писав у 2017-му півроку, зйомки фільму тривали три місяці, а постродакшн — 14 місяців. Усі сцени зняті у Чернігівській області. Офіційним саундтреком фільму стала україномовна пісня «Жовтий скотч» гурту Yurcash. Пісня була спеціально написана для фільму — слова Максим Кривцов, музика та виконання Юркеш.

Стрічка вийшла в прокат 30 січня 2020 року та зібрала в прокаті 8,3 млн. грн. У 2021 році режисер Володимир Тихий отримав Диплом за Найкращу режисуру в конкурсі національного кіно Трускавецького МКФ «Корона Карпат».

Нагадаємо, у вересні 2020 року вийшов тизер продовження комедії «Наші котики». В неполіткоректній комедії «Наші котики – 2, або Таємниця жіночого монастиря» четверо друзів, аби врятувати Україну, зануряться у повний небезпек жіночий монастир МПЦ. Автором сценарію та режисером знову виступає Володимир Тихий.

Читайте також

Історичний трилер «Ціна правди» про Голодомор в Україні виклали у вільний доступ