fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Наші Котики 2

«Наші котики – 2, або Таємниця жіночого монастиря»: вийшов тизер продовження комедії

2 459

Наші котики повертаються! В неполіткоректній комедії «Наші котики – 2, або Таємниця жіночого монастиря» четверо друзів, аби врятувати Україну, зануряться у повний небезпек жіночий монастир МПЦ.

За сюжетом другої частини «котиків», кремлівські агенти готують жахливий злочин проти цивільних. Для перемоги друзям доведеться звикнути до абсолютно нових, незвичних ролей та декілька разів постати з мертвих.

Цього разу до головних героїів, яких грають Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як та Михайло Кукуюк, приєднаються жіночі персонажі, яких зіграють Христина Федорак та Ірма Вітовська.

Творці стрічки представили в мережі перший тизер картини:

Згідно з інформацією, поданою до 14-му кінопітчингу Держкіно, знімальний період заплановано на листопад 2020 року – січень 2021 року. Автором сценарію та режисером знову виступає Володимир Тихий. Продюсер – Ігор Савиченко. Загальний бюджет – 36,5 млн грн.

Попередня дата прем’єри фільму «Наші котики – 2, або Таємниця жіночого монастиря» – жовтень 2021 року.

Нагадаємо, перша частина стрічки вийшла в прокат 30 січня 2020 року та зібрала в прокаті 8,3 млн. грн. Повна назва фільму – “Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану”, робочі назви – “Бліндаж”, “Котик з палаючими очима” (англ. Lethal Kittens). У фільми були “пасхалки” – на Червоній площі у Москві можна побачити надписи на стіні “Ч/Ленін” та “Мочи Манту”. Це демонстрація війни з радянським минулим.

Читайте також

Уляна Супрун, продюсерка “Наші котики”: Фільм, в якому горить Кремль, просто не можна не подивитися