fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

бруківка

ТЕРМІНОВО! Кінофестиваль “Бруківка” буде перенесено через високий стан захворюваності на Хмельниччині

277

V-ий Міжнародний Кам’янець-Подільський кінофестиваль “Бруківка”, який мав відбутися з 15 по 20 листопада, скасовується через рекомендації МОЗ, Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та Кам’янець-Подільської міської ради.

Як повідомив порталу “Нове українське кіно” засновник кінофестивалю “Бруківка” Андрій Заєць, цієї ночі було прийнято рішення перенести BRUKIVKA International Film Festival у новому форматі на період, коли не буде підсиленого карантину в Україні.

Наголошується, що члени національного і міжнародного журі, члени Спілки кінокритиків України та FIPRESCI отримають можливість оцінити роботи учасників дистанційно і про результати та призи буде повідомлено окремо. Оргкомітет просить вибачення та поставитись до них з розумінням.

Як зазначається, у місті та Хмельницькій області останні тижні спостерігається сильний сплеск захворюваності та смертності на COVID, а ювілейний захід, навіть скорочуючи ряд заходів, локацій та показів все одно буде мати велику кількість глядачів, що порушуватиме обмеження.

Нагадаємо, раніше у пресслужбі BRUKIVKA International Film Festival повідомлялося, що “планувалося багато, але червона зона зробила свої корективи і було скасувано понад 50% заходів, воркшопів та цікавих локацій” п’ятого Міжнародного кінофестивалю «Бруківка».

Читайте також

Оголошена фінальна програма V-го ювілейного кінофестивалю «Бруківка»