fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

фільм Із зав'язаними очима

Фільм «Із зав’язаними очима» Тараса Дроня вийде в прокат 9 грудня (трейлер і постер)

271

Перший український фільм про змішані єдиноборства «Із зав’язаними очима» – з Мариною Кошкіною («Забуті», «Захар Беркут») в головних ролях – вийде в кінотеатрах з 9 грудня. Презентовано новий трейлер і постер драми.

Про це повідомляє дистриб’ютор стрічки. Фільм «Із зав’язаними очима» — повнометражний дебют режисера Тараса Дроня. Зірка стрічки — володарка головної кінопремії країни «Золота Дзиґа» Марина Кошкіна.

Її героїня, бійчиня ММА Юлія, у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.

Дивіться прокатний трейлер стрічки «Із зав’язаними очима»

Ролі у фільмі зіграли: Марина Кошкіна («Забуті»«Захар Беркут»), Олег Шульга («Доброволець», «Червоний»), Лариса Руснак («Передчуття»), Олександр Мавріц, Сергій Лузановський, Олег Колтовський, Костянтин Лінартович, Анастасія Баша, Карина Бершадська.

По темі: Фільм «Із зав’язаними очима» переміг на Варшавському кінофестивалі

Міжнародна прем’єра фільму відбулася на Варшавському кінофестивалі, де його визнали найкращим у конкурсі дебютних фільмів Competition 1–2. Національна прем’єра стрічки відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі цього року, де картина здобула приз FIPRESCI за найкращий повнометражний фільм від журі Міжнародної федерації кінопреси. Загалом фільм брав участь у близько двадцяти фестивалях, його відзначили нагородами в Німеччині, Індії, Бразилії, Іспанії.

фільм Із зав'язаними очима

Фото: Пресслужба

Проєкт фільму «Із зав’язаними очима» переміг на конкурсі кінопроєктів Boat Meeting Київського Міжнародного кінофестивалю «Молодість» 2019 року й отримав головний приз пітчингу Work in Progress CoCo Cottbus на міжнародному кінофестивалі в Котбусі (Німеччина).

Нагадаємо, режисер-постановник фільму, Тарас Дронь, здобув визнання як співрежисер (спільно із Михайлом Хомою) фільму «DZIDZIO. Перший раз».

Автори сценарію картини — Тарас Дронь, Якуб Присак. Оператор-постановник — Олександр Поздняков. Композитор — Андрій Пономарьов. Звукорежисер — Сергій Степанський. Художниця-постановниця — Марія Шуб. Художниця з костюмів — Олена Рукавішнікова. Художник зі світла — Макс Рубан. Режисер монтажу — Юрій Підцерковний. Продюсери — Валерія Сочивець, Тарас Дронь, Олександр Берба. Виробництво стрічки належить компанії «Сучасне Українське Кіно». Стрічка створена за підтримки Міністерства культури України. Дистриб’ютор ― 86PROKAT.

Постер фільму

фільм Із зав'язаними очима

Читайте також

Фільм “Еґреґор” вийде в прокат у березні (трейлер)