fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Із зав’язаними очима

Фільм «Із зав’язаними очима» переміг на Варшавському кінофестивалі

641

Драма «Із зав’язаними очима» Тараса Дроня – про дівчину-бійця змішаних єдиноборств – перемогла у конкурсі дебютних фільмів Competition 1-2 на Warsaw Film Festival, в рамках якого відбулась її світова прем‘єра.

Про перемогу повнометражного ігрового дебюту Тараса Дроня «Із зав’язаними очима» на 36-ому Варшавському кінофестивалі – найбільшому кінофестивалі Східної Європи – повідомила творча команда на офіційній сторінці фільму у Facebook.

«Картина була визнана найкращою серед 15-и інших, представлених у цій категорії. На конкурсі Competition 1–2 режисер Тарас Дронь отримав приз журі та грошову премію в розмірі 10 000 злотих», – йдеться в повідомленні. На церемонії нагородження у Варшаві були присутні режисер Тарас Дронь, продюсерка Валерія Сочивець і співсценарист Якуб Присяк.

«Це великий крок як для нас самих, так і всього українського кіно. У Варшаві відбулося чотири покази нашої картини. Q&A після показу тривав понад 30 хвилин, і навіть після його закінчення глядачі не хотіли відпускати авторів. Тому завершували бесіду вже поза межами глядацького залу. Ми дякуємо як глядачам, так і членам журі, які відзначили нашу картину», — коментують режисер Тарас Дронь та продюсерка Валерія Сочивець.

По темі: «Із зав’язаними очима» представлять на Варшавському кінофестивалі (трейлер)

Із зав’язаними очима

Фото зі сторінки фільму в Facebook

Із зав’язаними очима

Проєкт фільму «Із зав’язаними очима» раніше переміг на конкурсі кінопроєктів Boat Meeting Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» у 2019 році та отримав головний приз пітчингу Work in Progress CoCo Cottbus на міжнародному кінофестивалі в Котбусі (Німеччина).

«Із зав’язаними очима» (Blindfold) – психологічна спортивна драма, сценарій якої написаний із реальної історії, режисером Тарасом Дронем у співпраці з польським кіномитцем Якубом Присаком.

Події фільму розгортаються в сучасній Україні після закінчення війни. Головна героїня — Юля — молода спортсменка боїв без правил, ММА, яка втратила свого нареченого на війні. Дівчина залишає спорт і починає нові стосунки, щоб звільнити себе від ролі вдови героя війни, яку нав’язує їй суспільство.

Автори сценарію — Тарас Дронь, Якуб Присак. Режисер-постановник — Тарас Дронь. Оператор-постановник — Олександр Поздняков. Композитор — Олександр Пономарьов. Звукорежисер — Сергій Степанський. Художниця-постановниця — Марія Шуб. Художниця з костюмів — Олена Рукавішнікова.
Художник зі світла — Макс Рубан. Режисер монтажу — Юрій Підцерковний.
Продюсери — Валерія Сочивець, Тарас Дронь. Стрічка вироблена компанією «Сучасне Українське Кіно» за підтримки Міністерства культури України.

У фільмі «Із зав’язаними очима» знімалися: Марина Кошкіна («Забуті»«Захар Беркут»), Олег Шульга («Доброволець», «Червоний»), Лариса Руснак («Передчуття»), Олександр Мавріц, Сергій Лузановський, Олег Колтовський, Костянтин Лінартович, Анастасія Баша, Карина Бершадська.

Із зав’язаними очима

Нагадаємо, цьогоріч 36-ий Варшавський кінофестиваль проходив з 9 по 18 жовтня 2020 року офлайн. В рамках кінофестивалю також відбулася прем’єра української стрічки «Ми є Ми поруч» Романа Балаяна, яка потрапила до основного Міжнародного конкурсу. Минулого року спеціальний приз журі Варшавського кінофестивалю отримала українська стрічка «Забуті» режисерки Дар’ї Онищенко.

Читайте також –

Фільм «Носоріг» Олега Сенцова отримав фінансування від EURIMAGES (кадри зі зйомок)