fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Із зав’язаними очима

«Із зав’язаними очима» представлять на Варшавському кінофестивалі (трейлер)

384

Світова прем’єра психологічної спортивної драми Тараса Дроня «Із зав’язаними очима» про дівчину-бійця змішаних єдиноборств відбудеться на 36-ому Варшавському кінофестивалі.

Про це повідомляє PR-служба фільму. Повнометражну художню стрічку режисера Тараса Дроня («DZIDZIO Перший раз», «Чорногора») було відібрано до міжнародного конкурсу дебютних фільмів. До цього проєкт «Із зав’язаними очима» отримав головний приз пітчингу Work in Progress CoCo Cottbus на міжнародному кінофестивалі в Котбусі (Німеччина).

Події фільму розгортаються в сучасній Україні після закінчення війни. Головна героїня – Юля – молода спортсменка боїв без правил, ММА, яка втратила свого нареченого на війні. Дівчина кидає спорт і починає нові стосунки, щоб звільнити себе від ролі вдови героя війни, яку нав’язує їй суспільство.

Із зав’язаними очима

«В основі фільму лежить реальна історія, з якої була взята фабула. Для мене важливо, щоб головний конфлікт був зрозумілим і універсальним для глядача незалежно від національності. Але вирішення його і шлях героя був притаманний характеру українського персонажа, а в нашій ситуації – українській дівчині, яка опинилась у такій складній ситуації», – розповідає режисер Тарас Дронь.

Дивіться офіційний трейлер «Із зав’язаними очима»: відео

Сценарій стрічки написаний із реальної історії. Актриса Марина Кошкіна («Забуті», «Захар Беркут»), яка виконала в кінокартині головну роль, півроку проходила спеціальну підготовку – всі бої у фільмі виконала без дублерів.

Також в картині зіграли: Олег Шульга («Доброволець», «Червоний»), Лариса Руснак («Передчуття»), Олександр Мавріц, Сергій Лузановський, Костянтин Лінартович, Ігор Салімонов, Игор Колтовський, Анастасія Баша.

Із зав’язаними очима

Варшавський кінофестиваль відбудеться з 9 по 18 жовтня 2020 року офлайн. До міжнародної конкурсної програми разом з українською кінострічкою «Із зав’язаними очима» потрапили ще 15 фільмів. Переможець отримає Warsaw Grand Prix і грошову винагороду розміром 100 000 злотих.

Сценарій стрічки створювався режисером Тарасом Дронем у співпраці з польським кіномитцем Якубом Присаком. Оператор-постановник – Олександр Поздяноков, продюсери – Валерія Сочивець, Тарас Дронь. Виробник – компанія «Сучасне Українське Кіно» за підтримки Міністерства культури України.

По темі: Фільм «Ми є Ми поруч» представлять на Варшавському кінофестивалі

Нагадаємо, в рамках 36-го Варшавського кінофестивалю також відбудеться прем’єра української стрічки «Ми є Ми поруч» Романа Балаяна, яка потрапила до основного Міжнародного конкурсу. Класик українського кіно («Бірюк», «Польоти уві сні та наяву», «Два місяця, три сонця») претендуватиме на нагороду найкращому режисеру.

Читайте також

Фільм «Східняк» режисера Андрія Іванюка вийшов онлайн