fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільми «Додому» та «Мої думки тихі» вийшли онлайн на Takflix

2 041

Драму «Додому» Нарімана Алієва та комедію «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча, які стали українськими кінохітами, виклали онлайн.

Фільми «Додому» Нарімана Алієва та «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча (тепер з доступом і на території України) офіційно доступні до перегляду онлайн на VOD-платформі Takflix. Про це повідомляється на сторінці онлайн-кінотеатру у Facebook.

«Додому» Нарімана Алієва — український драматичний фільм 2019 року з Ахтемом Сеітаблаєвим у головній ролі. Світова прем’єра відбулася на 72-му Каннському кінофестивалі в конкурсній програмі «Особливий погляд». Українська прем’єра фільму відбулася 14 липня 2019 на 10-му Одеському міжнародному кінофестиваліде, де він здобув Гран-прі «Золотий Дюк». В український кінотеатральний обмежений прокат стрічка вийшла 7 листопада 2019.

Фільм було обрано в якості національного претендента від України на премію «Оскар» у категорії «Найкращий міжнародний фільм». Також стрічка увійшла до лонг-листу 77-ї премії «Золотий глобус» у відповідній категорії.

За сюжетом, у кримського татарина Мустафи помирає його первісток, Назім. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина Аліма додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.

Пропонуємо ознакомитися з цікавими фактами про фільм. Переглянути драму «Додому» можна на Takflix за посиланням

«Мої думки тихі» Антоніо Лукіча — українска лірична комедія 2019 року з Ірмою Вітовською та Андрієм Лідаговським у головних ролях. Світова прем’єра відбулася на секції East of West («На Схід від Заходу») 54-го Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну премію журі.

В Україні кінофестивальна прем’єра стрічки відбулася під час Одеського міжнародного кінофестивалю, де робота Антоніо Лукіча отримала приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська-Ванца) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський). Стрічка вийшла в український кінопрокат 16 січня 2020 року.

За сюжетом, звукорежисер і композитор Вадим, зазнавши безлічі невдач у роботі та особистому житті, отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити “незручну Україну” і вирушити до “привабливої Канади”. Подалі від проблем. Туди, де все таке ж високе, як і він сам, включаючи дівчат. Однак, виявляється, що все значно складніше, адже головним супутником у новій роботі буде людина, яка для цього аж ніяк не годиться, – мама Вадима.

Пропонуємо ознакомитися з цікавими фактами про фільм. Переглянути комедію «Мої думки тихі» (тепер і з доступом на території України) можна на Takflix за посиланням

Нагадаємо, фільми “Атлантида”, “Мої думки тихі” та “Земля блакитна, ніби апельсин” взяли участь у національному відборі на висування на премію “Оскар” від України. Український оскарівський комітет обрав у якості національного претендента на премію «Оскар» у номінації «Найкращий міжнародний художній фільм» драму «Атлантида» Валентина Васяновича.

_________________________

«Такфлікс» – онлайн-платформа для легального перегляду українського кіно. Зараз на платформі можна подивитись «Вулкан» Романа Бондарчука, «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк, «Гуцулка Ксеня» Олени Дем’яненко, «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан та інші фільми.

Читайте також

На Takflix вийшли фільми “Вулкан” Романа Бондарчука та “Заповідник Асканія” Андрія Литвиненка