fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Комедія “Мої думки тихі”: 10 фактів, які ви могли не знати

445

З нагоди виходу фільму “Мої думки тихі” вже 16 січня, 10 цікавих фактів про стрічку.

🎬 7 місяців тривав монтаж фільму. 30% матеріалу було безжалісно вирізано режисером монтажу Александром Чорним. Режисер фільму Антоніо Лукіч так ображався, що заочі називав його Саша “Чорновий”.

🎬 5 відзнак отримала стрічка на Odesa International Film Festival. В Київ вони всі їхали у кошику в машині продюсера Дмитра Суханова.

🎬 Тричі Антоніо Лукіч телефонував режисерові Павлу Острікову за порадою, як найсмішніше представити фільм перед прем’єрою на Karlovy Vary International Film Festival. Після цінних порад фільм отримав “Хришталевий глобус”.

🎬 11 країн вже побачили фільм: Чехія, Ірак, Молдова, Україна, Люксембург, Польща, Білорусь, Південна Корея, Австрія, Ірландія та Німеччина. 6 країн з цього списку особисто відвідав Андрій Лідаговський.

🎬 2 нагороди Національної премії кінокритиків “Кіноколо” тепер прикрашають полиці Антоніо Лукіча, який переміг у номінації “Відкриття року”, та Ірми Вітовської за найкращу жіночу роль.

🎬 4 ночі команда провела у потягах Укрзалізниці під час промо-туру містами Західної України. Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів.

🎬 Сотні разів команда відповідали на питання про першу сцену фільму з монахами. Власне, це найпопулярніше питання на всіх наших Q&A.

🎬 30 радіоефірів відвідала команда, розповідаючи про фільм. На 7 з них Антоніо Лукіч замовляв пісню для дружини (5 разів — “Wonderwall”, Oasis).

🎬 9 — найулюбленіше число Ірми Вітовської.

🎬 42 стільці доставили до кінозали на прем’єрі “Мої думки тихі” в Ужгороді, щоб розмістити усіх охочих подивитися фільм.

Синопсис

У фільмі, знятому у жанрах комедії та драми, піднімається вічна проблему батьків та дітей. Саме мати не пускає головного героя Вадима на роботу до Канади.

Він працюючи звукорежисером і музикантом, зустрічає купу проблем і зазнає безлічі невдач у роботі. Така ж криза чекає на нього і в особистому житті. Врешті решт, канадська компанія пропонує йому записати звуки українських тварин Закарпаття. Хлопець із захопленням і творчістю виконує дане замовлення. Але мама, яка поїхала разом з ним постійно йому заважає та відволікає.

Для того аби закінчити справу потрібно покинути “незручну Україну” та вирушити до “привабливої Канади”. Але не все так просто…

У головних ролях – Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський.

 

Залишити відповідь